מכבי חיפה חושבת קדימה. חלוץ קבוצת הנוער של הירוקים, עומר דהן (20), חתם היום (ראשון) על חוזה לשלוש שנים עם שנתיים נוספות כאופציה, באמצעות סוכנו, שחר גרינברג. דהן, שנתון 2004 שמשחק גם בנבחרת הנוער, הגיע למכבי חיפה בגיל נערים ב'. העונה הוא מלך השערים של ליגת העל לנוער.

לאחר החתימה אמר לאתר הרשמי של הירוקים: "זו הגשמת חלום עבורי, לחתום לחמש שנים במועדון שלי שהוא הכי גדול בארץ. המטרה שלי עכשיו זה לשחק בקבוצה הבוגרת".

המנהל הספורטיבי של המועדון, גל אלברמן אמר: "אנו שמחים להודיע על החתמתו לטווח ארוך של עומר דהן במועדון. עומר, שהצטרף השנה לסגל הקבוצה הבוגרת, מסיים עונה מוצלחת מאוד במדי קבוצת הנוער. אנו מאחלים לו מעבר מוצלח לבוגרים והשגת מטרות. בהצלחה עומר".

דהן במעמד החתימה יחד עם עובדיה ואלברמן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)דהן במעמד החתימה יחד עם עובדיה ואלברמן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה הוסיף: "אנו שמחים להחתים את עומר דהן, חלוץ קבוצת הנוער ונבחרת ישראל על הסכם ארוך טווח, מתוך ראייה עתידית משותפת. עומר התקדם מאוד ובעבודה קשה לצד הכישרון עושה עונה נהדרת. מחלקת הנוער שלנו מהווה עוגן מרכזי במועדון ומטרתה המרכזית היא לפתח ולקדם שחקנים לקבוצה הבוגרת. בהצלחה עומר".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה