עופרי ארד עזב רשמית את מכבי חיפה, כאשר חוזהו אצלה הותר והוא יישאר בקבוצה אליה הושאל, קייראט, אצלה חתם עד 2025. שחקן ההגנה כתב פוסט פרידה מהירוקים, אצלם גדל והתפתח.

“אני לא יודע איך אפשר להיפרד אחרי 17 שנה בירוק”, כתב ארד, “כל כך הרבה זיכרונות ורגעים מהמועדון, מהקהל, מהחולצה הירוקה, מהסמל. שאי אפשר לתאר במילים. לא ככה ציפיתי להיפרד מהמקום שאני הכי אוהב, אני כותב את זה ויורדות לי דמעות”.

“מיום לידה אני אוהד של הקבוצה. אוהד מן השורה בסבא אליעזר. חונכתי וגדלתי על הערכים של מכבי חיפה. הברזלים ביציע ג׳. הצמרמורות בכל גול והחלום של ילד שחי ונושם כדורגל, שחולם להיות יום אחד שחקן על המגרש. בגיל 8 הגעתי לקצף, לבשתי את החולצה הירוקה ומאז הרגשתי בבית. עם השנים זכיתי לעלות לבוגרים ולהיות חלק משנים יפות שהמועדון חווה”, הוסיף.

“שתי אליפויות בנוער ושתי אליפויות בבוגרים, כשהראשונה תיחקק בזיכרוני ובדמי לתמיד. זר לא יבין זאת - איך הקול רעד מהתרגשות כששרנו ״האליפות חזרה הביתה אל הכרמל״, ומה העוצמות של הדבר הזה לאוהדים הירוקים של הקבוצה. להילחם על הדשא, לירוק דם על המגרש, לשחק בשביל הסמל. זכיתי לקחת חלק במפעלים אירופאיים, צ׳מפיונס והמון רגעים היסטוריים. רגעים שאתה חי ונושם בשבילם”.

“יותר מהכל, ולאורך כל הדרך, זכיתי לחוות את הקהל הכי טוב בעולם. כשעליתי לבוגרים הבטחתי לעצמי שאעשה כל מה שאני יוכל כדי שהקהל יחזור ליהנות מהקבוצה. וכך היה שצמחנו יחד, צבענו את העיר ואת המדינה בירוק. גדלתי יחד איתכם ולצידכם. חיזקתם אותי, חישלתם אותי, ביגרתם אותי, תמכתם בי, הרמתם אותי. אתם לא עוד קהל וזה לא עוד קבוצה שבדרך. אתם הבית שלי. אני חלק מכם”.

“לא קל לעזוב את הבית שלך. אבל לפעמים חייבים. אחרי עונת השאלה בקייראט, המועדון ואני הגענו להסכמה שזה לא הזמן שלי לחזור. אני רוצה לומר תודה לכל מי שהיה שם בשבילי במהלך הדרך. תודה ליענקל׳ה, עוזי ואור שהיו שם בשבילי בטוב וברע. למאמנים שהאמינו בי וגם למאמנים שלא, רק גרמתם לי לעבוד קשה יותר. לשחקנים שהיו כאחים, שחלקתי איתם חדר הלבשה בירוק. לעובדי המועדון המדהימים שהיה לי איתם קשר מיוחד”.

“לקהל הטוב בהיסטוריה, תודה שהייתם שם לדחוף אותי בכל רגע. ברגעים הטובים ובעיקר בלא טובים הופעתם וידעתם לחזק שהייתי צריך. אני אוהב כל אחד ואחת מכם עד עמקי נשמתי. יש געגוע גדול ואני אתגעגע לכולכם. תמשיכו להרעיד את המדינה והעולם. אני מקווה מאוד שעוד נפגש בעתיד. אני הייתי ואשאר האוהד מספר אחד בירוק”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה