בצד המנצח, מאמן מכבי חיפה מסאי דגו אמר בסיום: ״שבוע שעבר שיחקנו עם יופי, היום הבאנו אופי. יש משחקים שצריך להביא אופי והראנו שיש לנו את זה. שמח מאוד על השלוש נקודות האלה. אני לא אוהב לתרץ, אבל השחקנים שלנו נמצאים באמת בעומס חריג. משחק היום, משחק נגד קבוצה ׳בינונית׳ כמו פיורנטינה, ושוב משחק נגד ריינה וכל זה בשבוע אחד״.

המאמן נגע בפציעות השחקנים ואמר: ״עלי מוחמד קיבל מכה חזקה בצלעות, זה חוסר מזל. גם שון גולדברג קיבל מכה חזקה בקרסול. אני מקווה שזה לא חמור וכולם יהיו כשירים לחמישי, או לפחות לראשון נגד ריינה. ראיתי את פיורנטינה במחזורים האחרונים, מדובר בקבוצה חזקה מאוד. נבוא צנועים, ננסה לעשות את המיטב, ונגיע הכי מוכנים שאפשר״.

בצד המאוכזב, מאמן הפועל חדרה חיים סילבס אמר בסיום: ״יש פערים בין הקבוצות. ניסינו להפתיע את חיפה, זה עבד חלקית. ספגנו שער, ניסינו לצאת קדימה ומשם כבר היינו פחות מאורגנים. חיפה ניצחה בצדק, אבל שיחקנו טוב ולא היינו רחוקים מלצאת פה עם נקודה. צריך להבין שאחרי שמכבי חיפה הבקיעה, גם היא הייתה כבר עייפה, העבירה קצת את הזמן וחיכתה לשריקה״.

דגו:"הבאנו אופי,גאה בשחקנים"
גדי קינדה (עמרי שטיין)גדי קינדה (עמרי שטיין)

המאמן הוסיף: ״היה אפשר לצפות מאיתנו ליותר מבחינה התקפית. היינו יכולים לתת יותר מקדימה וזה לא קרה. לצערי גם ספגנו ובסוף הפסדנו. קל מאוד לבוא ולהגיד שאפשר היה לשחק יותר פתוח. היו קבוצות שהגיעו לא מוכנות לקבוצה כמו מכבי חיפה וספגו תבוסות. נתאים את עצמנו לכל משימה כדי לקחת נקודות. אנחנו קבוצה תחרותית שבאה לעבוד, ויש תחרות קשה עד מאי. מכבי חיפה זה לא התחרות שלנו. ניסינו היינו קרובים, לצערי זה לא עזר היום״.

שוער החדרתיים, אוהד לויטה אמר: ״אכזבה גדולה. אני אוהב נקודות ולא מחמאות, ונקודות לא לקחנו היום. הייתה חסרה לנו קצת תעוזה, לא הגענו למספיק מצבים. כשאתה בא לשחק בסמי עופר מול 30 אלף אוהדים זה לא פשוט. המשחק של חיפה לא התפתח טוב מבחינתם, כי עמדנו מאוד טוב. עשינו את תכנית המשחק ולצערי זה לא הספיק. אנחנו תמיד רוצים לקחת נקודות, היום זה לא קרה, והפנים כבר לשבוע הבא״.

ענאן חלאילי מול אוהד לויטה (עמרי שטיין)ענאן חלאילי מול אוהד לויטה (עמרי שטיין)

כובש שער הניצחון, גדי קינדה אמר בסיום: ״אפשר להגיד שזה השער הכי חשוב שהבקעתי במכבי חיפה. ידענו שזה יהיה משחק קשה, ואני שמח שלקחנו את הנקודות האלה. בסוף 0:1 או 0:3 זה אותן נקודות וזה מה שחשוב. אנחנו מאוד מרוכזים בעצמנו ושואפים להשתפר תמיד. רציתי לבוא לקבוצה שמתמודדת על תארים ומשחקת באירופה, נבוא לתת הכל נגד פיורנטינה וננסה לנצח״.

גדי קינדה בסיום (עמרי שטיין)גדי קינדה בסיום (עמרי שטיין)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה