במכבי חיפה היו שבעי רצון מתוצאת המשחק אתמול (ראשון) מול הפועל חדרה, שנגמר ב-0:1 לאלופה משער של אחד המצטיינים על המגרש, גדי קינדה. אבל במקביל לזאת, בקבוצה מודאגים מרשימת הפצועים בסגל, שהולכת וגדלה לקראת משחקה של הקבוצה ביום חמישי מול פיורנטינה בשמינית גמר הקונפרנס ליג.

לרשימה הקבועה של הפצועים, שכוללת את עילי חג’ג’, דין דוד, מחמוד ג’אבר, תומר חמד ודולב חזיזה מצטרפים לפי שעה מי שנמצאים בספק למשחק האירופי ואלה ליאור רפאלוב, שוסבל מבעיה מתמשכת בכף הרגל וממשיך לעלות עם זריקות, שון גולדברג שנפגע בקרסול מול חדרה והמשיך לשחק עד הרגע האחרון ועלי מוחמד שנפגע בצלעות והוחלף בחצי הראשון.

גולדברג ומוחמד ייבדקו במהלך היום על מנת לאבחן את חומרת הפציעה ואם לא ימצאו כשירים הם לא יהיו בסגל לפיורנטינה. עם רפאלוב, הבעיה קצת יותר מורכבת שכן הקפטן סובל מכאבים כבר תקופה והוא זקוק למנוחה, אבל בכל מקרה ההחלטה לגביו תתקבל ביומיים הקרובים. כל זאת בהתחשב בעומס הגדל של המשחקים שצפוי לקבוצה בשבועיים הקרובים.

ליאור רפאלוב (עמרי שטיין)ליאור רפאלוב (עמרי שטיין)

מאמן הקבוצה, מסאי דגו, אמר: “אני מקווה מאוד שהפציעות של עלי מוחמד ושון גולדברג לא חמורות, אבל אין מה לעשות. יש לנו סגל רחב ונצטרך לדעת להתגבר על כל חיסרון, אם יהיה כזה”. אגב, מי שזכו למחמאות בסוף המשחק היו בעיקר גולדברג ועיליי פיינגולד, כמו גם הקשר שואו ששיחק פשוט ויעיל כפי שצריך לשחק קשר אחורי. גם קינדה קיבל מחמאות על כך שהיה נייד, אך הוא בעצמו הצטנע: “היו לי משחקים טובים יותר”.

במכבי חיפה לא אהבו בלשון המעטה את צורת וסגנון המשחק הסגור של חדרה, אבל בנשימה אחת הירוקים מזכירים שכל המשחקים עד כה בסמי עופר מול חדרה, שישה במספר, הסתיימו בניצחונות דחוקים בתוצאה דומה – 0:1. “נגד קבוצות של סילבס אף פעם לא אין כדורגל ויש קרב חפירות. ידענו מראש והתכוננו לכך. גילינו אופי. לוקחים אליפויות לפעמים גם בכוח וזה היה משחק מהסוג הזה של לקחת את הנקודות בכל מחיר”, אמרו בקבוצה.

גדי קינדה חוגג (עמרי שטיין)גדי קינדה חוגג (עמרי שטיין)

גדי קינדה דיבר על יכולת ההשתלבות שלו: “לאורך זמן הייתי סבלני ורגוע לגבי יכולת ההתאקלמות שלי. אני יודע מה אני שווה ומה אני יכול לתרום לקבוצה. אנחנו נמצאים במסע לא פשוט של משחקים. אנחנו מקצוענים ונקווה שנדע לעמוד בעומסים הללו”.

במועדון יחכו לשמוע את תוצאת הדיון המשמעתי של ועדת המשמעת, באשר לדרישה להפחית ממאזנה של הקבוצה נקודה, דבר שעלול להשפיע במישרין על מאבק האליפות: “ספגנו השנה לא מעט ‘מכות’ של פציעות, היעדרויות ומה לא, אבל אם חלילה נספוג שוב עונש של הפחתת נקודות זו תהיה כבר מכה קשה מאוד”, אמרו במועדון, מתוך ידיעה שהפחתת נקודה עלולה להשפיע על סדר המשחקים בפלייאוף העליון ולשנות את הסדר לטובתה של מכבי תל אביב.

בתוך כך, הירוקים הודיעו שקשר הקבוצה שואו נבחר לקחת חלק במשחקיה של נבחרת אנגולה, מ-18 עד 26 במרץ 2024. אנגולה תשחק נגד מרוקו ב-22.3 ואיי קומורו ב-25.3.

דגו: הבאנו היום אופי, גאה בשחקנים שלי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה