ברק בכר חוזר למכבי חיפה. אחרי שנה אחת בלבד, הירוקים הודיעו כי המאמן שהוביל את הקבוצה לשלוש אליפויות והעפלה לשלב הבתים בליגת האלופות, ישוב לקווים כאשר יחליף את מסאי דגו בסיום העונה. 

מאחורי הקלעים עולה כי חתימת החוזה התבצעה במהלך השבוע שעבר. בין התוכניות של בכר לחזק את הקבוצה בשחקנים ישראלים מובילים ולהחליף בין 3-4 זרים.

בין השחקנים הזרים שצפויים להשתחרר מהקבוצה נמנים פרנזי פיירו, שואו ולורנצו שימיץ’. המאמן מתכוון לנסות להחזיר גם את נטע לביא, עומר אצילי וג'וש כהן שמאוכזב ממעמדו בארה"ב. בין המעומדים לעזוב מבין הישראלים נמצאים מאור קנדיל ותומר חמד.

ברק בכר חוגג עם הצלחת (רדאד ג'בארה)ברק בכר חוגג עם הצלחת (רדאד ג'בארה)

כזכור, עוד בשבוע שעבר לאחר ה-1:1 מול מכבי תל אביב שבעצם סגר סופית את סיכויי האליפות, פרסמנו כי מכבי חיפה תיפגש עם בכר במהלך השבוע על מנת להחתימו כמאמן הקבוצה.

המאמן, שהיה המועמד הבכיר גם לנבחרת ישראל, אך ויתר על המשרה בשלב זה, בחר לחזור לחיפה אחרי שנה אחת בלבד בה הספיק לרשום קדנציה לא מוצלחת בכוכב האדום בלגרד, ממנה פוטר. כעת, הוא ינסה להוביל את “תוכנית השיקום” של מכבי חיפה, בניסיון לחזור ולהתחרות על כל התארים.  

מאמן קבוצת הנוער עמיר נוסבאום מועמד להיות עוזרו של בכר, כאשר אם הוא יקודם, אריק בנאדו מועמד לחזור לנוער של הירוקים. הסיכום עם המאמן היה מהיר כי מכבי תל אביב והנבחרת רצו מאוד את בכר, כאשר ההודעה הייתה לבקשת מסאי דגו. האחרון עשה עונה טובה, אבל מקום שני הוא לא הישג במכבי חיפה ולא להיות רלוונטי בתחילת אפריל זה לא מקובל במועדון, בדיוק כמו עם מרקו בלבול ואריק בנאדו. הבעלים יעקב שחר פעל בנחישות ומהירות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה