ללא עלי מוחמד המוצהב ופרנזי פיירו הפצוע וכאשר יש עליה מטען של אכזבה כתוצאה מההפסד 2:1 לבני ריינה, מכבי חיפה תעמוד מחר (רביעי) ב-20:00 בסמי עופר לפני אחד המשחקים הכי חשובים שלה העונה כשתארח את מכבי נתניה והמאמן החדש שלה מרקו בלבול למשחק במסגרת רבע גמר גביע המדינה ווינר.

מדובר במשחק סופר חשוב שכל תוצאה מעבר להעפלה לחצי הגמר ובמועדון יוכלו להתחיל ולתכנן כבר עכשיו את העונה הבאה: “אף אחד לא רוצה להיות בתסריט שהעונה נגמרת לנו כבר מחר. זה יהיה מצוין אם נעבור שלב וזה יחזיק את הקבוצה במתח עוד מספר שבועות עד לחצי הגמר. זה יהיה רע מאוד אם חלילה נודח ואז לא יישארו לנו מטרות”. דגו צפוי לחזור למערך של ארבעה בהגנה במקום לשחק עם שלושה בלמים, כשהבשורה הגדולה מגיעה מכיוונו של דין דוד שיחזור לסגל אחרי היעדרות ארוכה.

בכרמל לא ממהרים לקבל החלטות באשר לעונה הבאה ויחכו עוד זמן מסוים כדי להזיז דברים ולסכם, אבל אם יש העונה נקודה שלדעת רבים הייתה מכריעה במאבק האליפות היא ההחלטה להיענות לבקשתו של צ’ירון שרי לעזוב להולנד לטובת שהייה לצד משפחתו. “שרי היה מנהיג אמיתי במגרש ומחוץ לו, הוא היה איש סודו של מסאי דגו ועזר לו לא מעט. חסרונו מורגש בכל פינה, שרי היה משלים את ליאור רפאלוב וכעת זה בא לידי ביטוי במגרש”, הוסיפו בקבוצה.

ליאור רפאלוב וצ'ירון שרי (לילך וויס-רוזנברג)ליאור רפאלוב וצ'ירון שרי (לילך וויס-רוזנברג)

בנוגע לעבדולאי סק, בעקבות האירועים האחרונים שקשורים בהתנהלותו, שהגיעו לשיאם בעימות הפיזי עם לורנצו שימיץ' גם בגנט וגם בסיום המשחק מול פיורנטינה ובנוסף, העימות בסיום המשחק האחרון מול בני ריינה, כאשר הבלם נראה מתעמת עם אנשי היריבה, הוא זומן לשיחה נוקבת בארבע עיניים אצל המאמן מסאי דגו.

תוכן השיחה אומנם נשאר בחדר ועכשיו רק ניתן יהיה לחכות ולראות כיצד סק התנהל בתקופה הקרובה ולצפות לשינוי משמעותי. עוד לפני כן אמרו במועדון: “סק מפלצת ושחקן חשוב, אבל חייבים להשים לו גבולות ומסאי שבדרך כלל נותן לסק גיבוי לאורך כל הדרך, למרות כל מיני אירועים שהיו לו השנה, חייב לקחת אותו לשיחה ולהעמיד אותו במקום”.

מבחינת הפצועים במכבי חיפה מעודדים מאוד מהעובדה שדולב חזיזה כבר מתאמן עם מאמני הכושר בצד המגרש. כרגע לא ברור אם חזיזה, שהחמיץ את מרבית העונה, יחזור בשלהי העונה אבל עצם חזרתו לריצות יש בה כדי לפחות להיות אופטימיים לגבי תחילת ההכנות לעונה הבאה. בנוגע לעילי חג’ג’ הרי שכאן יש אופטימיות זהירה אם יחזור לשחק בקרוב בגלל הפציעה בשרירי הבטן.

דגו: "לא נראינו טוב, משחק חלש"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה