במכבי חיפה מקווים היום (שישי) ב-14:00 להגרלה נוחה בשלב שמינית גמר הקופרנס ליג שיתקיים בהונגריה ב-7 למרץ ושבוע אח"כ במשחק חוץ, אבל במקביל ימשיכו לנסות ולשמור על הפסגה גם לאחר משחק החוץ שמצפה לקבוצה ביום ראשון באשדוד ב-20:00.

הקבוצה של מסאי דגו, שאיבדה בדרבי החיפאי שתי נקודות יקרות, מודעת לצורך הגדול לחזור למסלול הניצחונות ולשם כך המאמן מתכוון לעלות באצטדיון הי”א עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו.

אחד השחקנים שהיו בספק לגנט ועלה עם זריקות בקרסול הוא הקפטן ליאור רפאלוב. הקשר לא היה מוכן לוותר על המשחק בגלל הרצון שלו לעזור לקבוצה במשחק כל כך חשוב שהיו לו השפעות מקצועיות וכלכליות כאחד למועדון.

ליאור רפאלוב מול פיטר גרקנס (רויטרס)ליאור רפאלוב מול פיטר גרקנס (רויטרס)

“רפאלוב חזר באהבה טהורה למועדון, הערך המוסף שלו עצום לקבוצה שעברה כל כך הרבה שינויים”, אמרו במועדון על הקשר. דגו יגבש רק מחר את ההרכב הסופי למשחק ולא מן הנמנע שמי שיחזור ל-11 יהיה פייר קורנו ששולב בגנט. 

לסגל הקבוצה יחזרו תומר חמד וליאור קאסה שאינם רשומים במסגרת האירופית. במקביל, דין דוד החל בשיקום וההערכה היא שהוא יחזור בעוד חודש ימים, גם דולב חזיזה שואף לחזור ולהתאמן כבר בתקופה הקרובה כשאותם הדברים אמורים גם לגבי עילאי חג'ג ומחמוד ג'אבר.

במועדון יאלצו שוב  להיערך לעומס הגדול שהיה מנת חלקם בחודש האחרון, כשגם כל מערך הלוגיסטיקה באירוח המשחק הראשון בהונגריה מלווה בלא מעט כאבי ראש שכללו הוצאות גדולות.

מה קרה לעבודלאיי סק?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה