אחרי שאיבדה נקודות במחזור הקודם מול מכבי פתח תקווה ורצף עשרת הניצחונות נעצר, הפועל באר שבע תנסה לחזור למסלול הניצחונות דווקא באחד המשחקים הקשים בליגה - מכבי תל אביב בבלומפילד (שבת, 20:00). הבוקר (שישי) ערכה הקבוצה את האימון המסכם באצטדיון טרנר בו מאמן הפועל באר שבע, אליניב ברדה, ערך ניסיונות ונתן דגשים אחרונים לקראת המשחק. 

"צריך לזכור שההפסד האחרון שלנו היה נגד מכבי תל אביב", אמרו בבירת הנגב, "וזה אומר את הכל. כדי לנצח את מכבי בבלומפילד, צריכים לקרות כמה דברים במקביל, אבל קודם כל אנחנו צריכים להיות בשיא שלנו ולרצות יותר מהם, ראינו מה קרה בשני המפגשים נגדם העונה. יהיה משחק מאוד קשה ולחוץ, אבל הלחץ לא עלינו". 

ברדה ייאלץ להסתדר ללא אחד העוגנים המשמעותיים שלו העונה, רועי גורדנה, שספג צהוב חמישי במשחק האחרון. ברדה התלבט במשך כל השבוע ועד הרגע הוא אינו סגור לגבי השחקן שיחליף את גורדנה. פוקו, בריירו ואליאס נלקחו בחשבון בניסיונות השונים, אבל נראה שאליאס יהיה זה שיקבל את חולצת ההרכב כדי לא לזעזע את העמדות האחרות. 

רועי גורדנה. יהיה חסר (עמרי שטיין)רועי גורדנה. יהיה חסר (עמרי שטיין)

מיגל ויטור, רותם חטואל ואנדרה פוקו הצליחו לסחוב אימון מלא והם יעמדו לרשות הקבוצה. מריאנו בריירו חוזר מהרחקה למרכז ההגנה. ברדה שקל לבצע גם כמה חילופים בחלק ההתקפי, אבל הנטייה של המאמן היא להמשיך עם אותם הכלים כמו - סטויאנוב, חטואל וספר, כאשר יש התלבטות גדולה בין חטואל לשושנאצ'ב, שעשוי לפתוח.

רותם חטואל חוגג. יפתח? (מרטין גוטדאמק)רותם חטואל חוגג. יפתח? (מרטין גוטדאמק)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה