במכבי תל אביב עדיין לא בחרו את המדינה בה יארחו את הגומלין מול אולימפיאקוס בשמינית גמר הקונפרנס ליג. בניגוד לפרסום באתר אופ"א, מיקום המשחק אינו סופי, ומה שקרה הוא פשוט שאופ"א הזינה באופן אוטומטי את מיקום המשחק הביתי האחרון של הצהובים - באצ'קה טופולה - כברירת המחדל. אולם, ל-ONE נודע כי במועדון של מיץ' גולדהאר עובדים על אופציות אחרות למשחק הגומלין. 

הצהובים מחפשים יעד שאליו יהיה אפשר להכניס קהל ועוד מנסים למצות את כל האופציות שלהם במדינות נוספות. זוהי הסיבה שהמועדון עצמו לא הודיע עד כה על מיקום משחק הגומלין ובמכבי ת"א מקווים לסגור את הנושא בימים הקרובים ולהכריז על היעד, בתקווה שגם יצליחו להגיע למצב שבו היעד אשר ייבחר יהיה כזה שניתן לארח כמות כלשהי של אוהדים במשחק הגומלין. 

בינתיים, אוהדי הקבוצה לא אהבו בכלל לגלות את המחירים המופקעים שלוקחים בחברות השונות על דילים לפיראוס לקראת המשחק הראשון ב-7.3, וחלקם מקווים שתהיה התארגנות של אחת מחברות התעופה הישראליות על דיל הרבה יותר הגיוני שיוכל למשוך בעזרתו יותר קהל למשחק מול היוונים. 

אוהדי מכבי תל אביב (ראובן שוורץ)אוהדי מכבי תל אביב (ראובן שוורץ)

בכל הנוגע להגרלה עצמה, במכבי ת"א היו מרוצים ומאמינים כי הם יכולים לעבור את היוונים בדרך לרבע הגמר.

אין ספק שאולימפיאקוס פייבוריטית, אך הצהובים קיוו להגרלה שתשאיר להם סיכוי לעלות ואכן כך קרה עם המועדון היווני שכרגע חווה ימים קצת יותר טובים אחרי חילופי המאמנים, אך באופן כללי נמצא בעונה לא טובה. 

כאשר המאמן רובי קין נשאל על ההגרלה מול אולימפיאקוס הוא השיב: "אני שמח, רציתי קבוצה גדולה, שם גדול, קיבלנו. זה מבחן טוב עבורנו, זאת קבוצה גדולה ואלו המשחקים שאתה רוצה לשחק כמאמן או כשחקן. אתה רוצה לשחק נגד הקבוצות הטובות. זו טיסה טובה ליוון, מאשר לטוס למקום כמו נורבגיה".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה