מכבי תל אביב ניצחה אמש (שבת) את הפועל באר שבע 0:1 ובכך השלימה נגדה שני ניצחונות ליגה בעונה הסדירה, ואף הרחיקה אותה שוב ממאבק האליפות. הצהובים מבחינתם חיברו ניצחון שני ברציפות, אירוע חשוב מאוד מבחינת הביטחון שלהם להמשך הדרך, אך האם דרך המשחק באמת מספיק טובה?

פודקאסט מכבי ת"א עם רז אמיר ואורן קדוש התכנס כדי לסכם את הניצחון ומצד אחד אפשר היה להבין מדוע רובי קין בחר, שוב, כמו נגד נתניה, לוותר על הנעת הכדור ועל השליטה, וגם אי אפשר להתווכח עם התוצאות - זה הביא לו שני ניצחונות והפעם אפילו עם רשת נקייה. 

אך האם זו המכבי ת"א שכולם רוצים לראות אורך זמן, והאם השיטה הזו בכלל יכולה להחזיק לאורך זמן? ניסינו לענות על כך לאורך הפרק וכמובן היה סיכום למשחק מול באר שבע עם הכותרת הכי ברורה והכי מתבקשת - רובי קין תכיר, ווינגרים. הם אלה שייקחו אותך למעלה, ולא הניסיונות לשחק עם חלוצי מטרה בכנפיים. זה לא עובד ולא סתם הביאו לך 4 ווינגרים העונה. 

אז מילסון שוב עשה את ההבדל, אושר דוידה נכנס והביא את מה שצריך (אבל עדיף שישחק בימין) וגם הפתיע מאוד הגנתית, ואם מכבי ת״א תמשיך עם כנפיים טבעיות אז היא אולי באמת תשתפר. 

דוידה ומילסון (ראובן שוורץ)דוידה ומילסון (ראובן שוורץ)

וגם: מה ניצח את המשחק מול באר שבע, האם עידן נחמיאס בעמדת המגן הימני הוא הסיבה לשיפור הכללי של קו ההגנה, מה יהיה עם הנייחים (0 שיפור בקטע ההגנתי), איך אליניב ברדה עזר לצהובים ומי יקנה את מקומו הלאה בגביע מול יפו? 

רז אמיר ואורן קדוש בפרק חדש, עונים גם לשאלות שלכם מהבית, האזנה נעימה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה