הרגע שבו ערן זהבי מחמיץ את הפנדל אמש (שבת) מול הפועל באר שבע תפס לא מעט כותרות בזמן המשחק וגם לאחריו. חלוץ מכבי תל אביב נמצא בתקופה אישית לא טובה וב-15 המשחקים האחרונים מצא את הרשת רק מול הפועל תל אביב. ב-14 המשחקים הנותרים, לא הצליח לכבוש ורק רשם בישול נוסף. ועדיין, גם היום ואחרי הנתון הסטטיסטי שהובא למעלה, מספר 7 בצהוב הוא מלך שערי הקבוצה בכל המסגרות עם 24 ולזכותו גם 6 בישולים. 

ועדיין, הפנדל המוחמץ היה רגע לא רגיל וגם התגובה של השחקן, שהיה נראה כמישהו שעוד רגע מזיל דמעה, לא הייתה תגובה רגילה. אין ספק שהתקופה הזאת יושבת עליו מאוד. כאן צריך להגיד גם משהו להגנתו של השחקן - 4 בעיטות בעטה אתמול מכבי ת"א למסגרת. הפנדל המוחמץ, שתי בעיטות במהלך שהוביל לשער הניצחון, ועוד בעיטה אחת נוספת. ב-90 דקות. זה מעט מאוד. מכבי ת"א לא מייצרת מספיק מצבים ולא מייצרת מספיק לחלוץ שלה. גם דור תורג'מן שעלה כמחליף לא הצליח להגיע לכאלה, ואפילו ב-1:5 מול מכבי נתניה לא. 

לאחר המשחק, רובי קין נשאל מן הסתם על הנושא, ומבחינתו הגן על הקפטן שחזר להרכב. היה ברור כי זהבי לא פתח בנתניה בגלל תנאי המגרש ותנאי המשחק, ולכן גם היה ברור שיחזור ל-11 מול ב"ש. "לערן אכפת מאוד ולכן הוא לקח קשה את ההחמצה, אבל באופן כללי צריך שעוד שחקנים יבקיעו שערים, אי אפשר רק להסתמך על ערן כי הוא עשה את זה במשך כל כך הרבה זמן”. 

רובי קין (ראובן שוורץ)רובי קין (ראובן שוורץ)

"אנחנו צריכים גולים מדור, מיוריס, מגבי. ערן עשה כל כך הרבה בקריירה כך שהשיח תמיד יהיה סביבו, אבל ערן הוא חלק מקבוצה, הוא לא משחק לבד. שימו את הפנדל בצד, היה לו משחק טוב", הבהיר קין מה הוא חושב על ההופעה של הקפטן שלו. "הוא הבקיע כל כך הרבה פנדלים, כל כך הרבה שערים, אני בטוח שהוא כמו כל אחד אחר רוצה לעשות יותר, אבל מבחינתי ברגע שהוא משחק למען הקבוצה ואנחנו מנצחים זה לא באמת משנה מי כובש". 

אנחנו לא רואים את האימונים שלכם, האם באימונים אתה מרגיש שזהבי עושה את הדברים כמו שהוא עשה אותם בתחילת העונה כשאז הוא לא הפסיק לכבוש?
"לגמרי. אני לא רואה אצלו שום ירידה. לפעמים בחיים צריך קצת מזל". 

לאחר המשחק מלבד הדברים שאמר חלוץ הפועל באר שבע, רותם חטואל, גם במכבי ת"א אמרו שהם בטוחים שהתקופה הזו ללא שערים תגיע לסיומה בקרוב ובמועדון הצהוב בטוחים שהם יחזרו ליהנות מהשערים של הקפטן בקרוב מאוד. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה