מכבי חיפה ניצחה הערב (ראשון) 0:1 את הפועל חדרה וחזרה למקום הראשון אחרי שמכבי תל אביב השיגה מוקדם יותר במחזור הנוכחי 0:4 גדול על מכבי פתח תקווה. שני מחזורים לתום העונה הסדירה שתי הקבוצות נותרו צמודות, כשרק הפרש שערים מפריד ביניהן.

הקבוצה של מסאי דגו במקום הראשון עם 55 נקודות והפרש שערים חיובי של 38 ואילו הקבוצה של רובי קין במקום השני עם אותו מספר נקודות, אך הפרש שערים חיובי של 32. במחזור הבא, הירוקים יתארחו אצל בני ריינה, הצהובים ייצאו למפגש מול האקס ברק יצחקי ובית”ר י-ם באצטדיון טדי.

כזכור, הקבוצה שתסיים ראשונה את העונה הסדירה גם תארח את משחק העונה הראשון בין הקבוצות, כשבמנהלת כבר הדגישו שהמיקומים והמשחקים ייקבעו על פי הנקודות בתום העונה הסדירה, גם אם יהיו בהמשך הורדת נקודות למי מהקבוצות.

מה נותר במאבק על הפסגה:

מכבי חיפה: בני ריינה (חוץ), הפועל תל אביב (בית)

מכבי ת”א: בית”ר ירושלים (חוץ), הפועל חיפה (בית)

בתחתית: חדרה נותרה במקום הלפני אחרון

גם בתחתית הליגה הכל צמוד ומותח ביותר. חדרה אחרי ההפסד במקום הלפני אחרון עם 22 נקודות, כשהפועל פתח תקווה אחרונה עם 17 בלבד ומשחק חסר. גם אשדוד עם 22 נקודות ואילו הפועל תל אביב ובית”ר ירושלים, להן משחק אחד חסר, עם 23 נקודות.

לחדרה נותר עד לתום העונה הסדירה משחק בית מול סכנין ובחוץ מול מכבי נתניה, אשדוד תפגוש את נתניה בבית והפועל ב”ש בטוטו-טרנר. הפועל פ”ת, לה גם משחק חסר, תפגוש את הפועל ת”א בהמשך המחזור (בית) ואחר כך תארח את מכבי בדרבי של העיר ואז תשחק בטדי מול הפועל ירושלים.

כאמור, הפועל ת”א תצא למפגש בפ”ת (מול הפועל המקומית) ואז תארח את הפועל ירושלים ובמחזור הנעילה של העונה הסדירה יוסי אבוקסיס יתארח אצל מכבי חיפה. בית”ר תשחק בטרנר מול הפועל ב”ש במחזור הזה ולאחר מכן תארח את מכבי ואז תתארח אצל מכבי פתח תקווה במחזור ה-26.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה