אחרי הצמד בגביע תוך חמש דקות, בתוספת שער ובישול אמש (שבת) מול מכבי פתח תקווה, ערן זהבי מן הסתם מרגיש הקלה. קפטן מכבי תל אביב יגיע למשחק מול אולימפיאקוס ביום חמישי הקרוב במצב רוח אחר לגמרי ממה שהיה לפני כמה שבועות וכפי שאמר בעצמו בראיון שהעניק, הייתה תקופה לחוצה שכעת נראה שנותרה מאחור.

המפגש מול הקבוצה היוונית יהיה מעניין ופיקנטי גם מהצד של החלוץ, כשזה יפגוש את הקבוצה שהייתה מאוד קרובה להחתים אותו בשני מצבים שונים, טרם חזר למכבי ת"א. "זה נכון שאולימפיאקוס רצתה אותי, אבל אני רציתי לשחק במכבי ת"א”, הוא מספר.

לחלק הראשון בראיון עם ערן זהבי לחצו כאן

אתה חייב להגיד משהו על כל מי שמנסה לדבר על מערכת היחסים הכביכול לא טובה בינך לבין המאמן.
"זה דברים שאני לא שולט בהם. כל דבר שאני עושה אז מחפשים ומסתכלים, אם אני שם יד על הפה אז אומרים שאמרתי משהו נגד המאמן. אגב, אני כל משחק שם יד על הפה אחרי כי אני לא רוצה שיראו מה אני אומר, גם אחרי ה-0:4 על מכבי פ"ת שמתי יד על הפה ולא נראה לי שמישהו יכתוב עכשיו שאמרתי משהו או שיגידו שערן אמר משהו על המאמן שהוציא אותו בדקה 70, לא יגידו את זה, כי כל הדברים עוברים וזה לא תפס הרבה כותרות וניצחנו אז הכל עובר בקלות ובכיף. אבל אני לא מתלונן, זאת העבודה של התקשורת ואני מתעסק בעבודה שלי". 

דור פרץ חוגג עם ערן זהבי (רדאד ג'בארה)דור פרץ חוגג עם ערן זהבי (רדאד ג'בארה)

אבל עד רובי קין, אף מאמן לא הושיב את ערן זהבי על הספסל, ובגלל שרובי עשה את זה, אז כאילו אומרים ערן לא מוכן לשבת על הספסל, וערן לא יודע מה זה לשבת על הספסל וערן כועס.
"קודם כל, מה זה לא היו מאמנים שהושיבו אותי על הספסל? לא ישבתי עכשיו חודשיים בחוץ ברציפות. ישבתי פה משחק ושם משחק ונכנסתי, זה חלק מהמשחק, חלק מהקבוצתיות וזה חלק מהעבודה שלו לקבל החלטות כמאמן. אני לא אגיד שהייתי שמח מזה, אבל בוא אנחנו מדברים הרבה, התקשורת שלי איתו מאוד טובה, הוא הכניס אותי לחדר ואמר לי שכך וכך יהיה, אני כיבדתי את זה, נכנסתי, עשיתי את ההכי טוב שאני יכול וזה הכל. אין פה שום דבר ממה שמנסים לצייר. הכל באמת היה בכבוד הדדי, בתיאום והכל היה בסדר". 

תראה זו שנה שנייה מאז שחזרת, אתה מרגיש שהעונה יותר מחפשים את המשבר שלך, אולי לסגור איתך חשבון על דברים שלא קשורים לכדורגל בכלל?
"אם אתה שואל את זה, אז כנראה ששמת לב לדברים כאלה ואחרים, אז אני לא יודע מה להגיד לך על זה. בסוף בסוף אם יסתכלו על המספרים אז יש לי העונה 28 שערים ו-8 בישולים, אז מה אגיד לך? לא יודע. אני מקבל את הכל ומתרכז בעבודה שלי". 

אתה מחכה לנבחרת?
"תמיד. אני אגיד לך ככה, אני בשלב בקריירה שאני מסתכל על המשחק הקרוב ומנסה ליהנות ממנו כמה שיותר. ברור לי שאני מחכה לנבחרת וזו משימה שאני מאוד ארצה להשלים, אבל יש לנו קודם אולימפיאקוס ביום חמישי". 

קין: הביחד ניצח לנו את המשחק
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה