הפועל באר שבע תגיע הערב (שבת, 20:00) למשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר ללא מספר שחקני מפתח שחסרים לאליניב ברדה. המשמעותי ביותר הוא מיגל ויטור הפצוע, שמול מכבי תל אביב יחד עם איתן טיבי הציגו יכולת נהדרת.

מריאנו בריירו צפוי להחליף את ויטור במרכז ההגנה. כדי להבין את משמעות החיסרון של הבלם המתאזרח לב"ש, הוא כבש העונה ארבעה שערים לאחר מצבים נייחים, ראשון בליגה בקטגוריה זו, יחד עם תומר יוספי מהפועל חיפה.

גם רועי גורדנה שמחזיק העונה את מרכז המגרש של האדומים עלול להיעדר מהסגל של ברדה, בגלל רגישות בשריר האחורי. לקראת המשחק הוא יעבור בדיקה ואז יוכרע סופית האם לשתפו. גיא בדש הפצוע גם ייעדר מהסגל של ב"ש, אותו דבר לגבי הלדר לופס המורחק. אגב, לופס הוא שחקן ההגנה שכבש (5) ובישל (4) הכי הרבה  שערים העונה בליגת העל.

הלדר לופס (חג'אג' רחאל)הלדר לופס (חג'אג' רחאל)

בשלושת מפגשי הליגה האחרונים בין הקבוצות, מכבי חיפה ניצחה רק פעם אחת. בפעם האחרונה ב"ש ניצחה במסגרת הליגה כאשר אירחה את הירוקים ב-31 בינואר השנה.

מצד אחד, בב"ש מבינים שכדי להגיע מוכנים לחצי גמר הגביע מול מכבי נתניה ביום רביעי הקרוב בבלומפילד צריך לעבור היטב את המשחק ולא לקרוס מול האלופה.

לכן, המשחק משמעותי מבחינת הקבוצה, אך מנגד אין ספק שבגלל הגביע, במועדון מבינים שלא כדאי לסכן מספר שחקנים שהם על גבול הכשירות, בין שישחקו מול מכבי חיפה, אך לא יוכלו לשחק בגביע.

נפרדים מאגדת כדורגל שלום אביטן ז"ל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה