בית”ר ירושלים תקווה לחזור אל מסלול הניצחונות כשתתארח בראשון ב-20:00 אצל הפועל פתח תקווה באצטדיון שלמה ביטוח. הצהובים-שחורים נכנעה 1:0 להפועל חדרה בטדי במשחק האחרון ויקוו לאסוף נקודות יקרות כדי לברוח מהתחתית. היום (שישי), המאמן ברק יצחקי דיבר לקראת ההתמודדות.

“כינסתי את השחקנים אחרי חדרה ואמרתי להם – כמו שאמרתי להם אחרי ניצחונות - שלא ייצאו מגדרם. אמרתי להם שאחרי הפסד מאוד מאכזב מבחינתנו – לא להוריד את הראש, להסתכל קדימה. בסוף זה אותם שחקנים שהציגו יכולת טובה בכל התקופה מאז שהגעתי לפה, האמת שגם במשחק האחרון נגד חדרה. זה משחק שהיה בשליטה מלאה שלנו, אבל נפלנו בדברים שכן ציפינו שחדרה תעשה. חבל, אנחנו מסתכלים קדימה”, אמר יצחקי. 

“היו הרבה דברים, לתקן אבל גם היו הרבה דברים טובים. בסוף אנחנו לוקחים את מבחן התוצאה ולא הצלחנו לקחת שלוש נקודות, אבל כמו שאמרתי, אנחנו מסתכלים קדימה. הראיתי לשחקנים מה היה פחות טוב ואת הדברים שעשינו בצורה טובה. ואנחנו מכל משחק לומדים ומתכוננים למשחק הבא”. 

ברק יצחקי (אורן בן חקון)ברק יצחקי (אורן בן חקון)

המאמן נשאל כמה נקודות הוא משער שקבוצתו תצטרך כדי להבטיח הישארות וענה: "אני מבחינתי רוצה לנצח כל משחק. אני לא נכנס להערכות של כמה נקודות אנחנו נצטרך לעשות. מבחינתי אנחנו מגיעים ביום ראשון כדי לנצח את המשחק. זו המטרה החשובה. אני לא עוסק בספקולציות וחישובים כרגע".

על הקהל אמר: “במשחק האחרון שהיה לנו במושבה הקהל נתן דחיפה אדירה לשחקנים. לאחר מכן גם במשחק בנתניה, הרגשנו כמו במשחק בית, שזה קצת מצחיק שדווקא במשחקי חוץ אנחנו מצליחים לקחת נקודות ובמשחקי בית לא. אני בטוח שאנחנו נרגיש את האווירה של הקהל שלנו ביום ראשון במשחק בפתח תקווה”.

על הפועל פתח תקווה אמר המאמן: “אני לא חושב שצריך להספיד אף קבוצה וגם לא צריך להוציא מהמרוץ אף קבוצה. בסוף הפועל פ”ת באה אולי למשחק ההזדמנות האחרונה שלה כדי לעשות צעד משמעותי ואיזשהו ניסיון להישאר בליגה. הם גם נמצאים במקום האחרון, אבל ראינו שזאת קבוצה מאוד עיקשת שמשחקת עד הרגע האחרון. במשחקים האחרונים שלה הבקיעה שערים בדקות ה-90. לכן מצפה לנו כמו כל משחק בפלייאוף התחתון – משחק קשה".

בדמעות: איתי שכטר הודיע על פרישה מכדורגל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה