ברק יצחקי רשם אמש (שבת) את הופעת הבכורה שלו כמאמן ראשי בבית״ר ירושלים עם 0:0 ביתי נגד מכבי נתניה. הקבוצה מהבירה פתחה את המשחק לא טוב, אך נכנסה לעניינים במחצית שנייה מצוינת ולא הייתה רחוקה מניצחון.

ההופעה של הירושלמים סיפקה מספר נתונים סטטיסטיים מעניינים, כשהבולטים ביניהם הם נתוני הריצה. שחקני הקבוצה רשמו במשחק אמש 111 קילומטר סך הכל, הכי הרבה שלהם העונה, כשלפני כן השיא עמד על 105 ק"מ.

בנוסף לכך, גם בעניין החזקת הכדור שברו הצהובים-שחורים שיא כאשר שלטו בכדור בלא פחות מ-68 אחוז מהזמן, הכי הרבה של בית"ר ירושלים בשנתיים האחרונות. 

ברק יצחקי (אורן בן חקון)ברק יצחקי (אורן בן חקון)

במועדון פרגנו למאמן גם על האסיפה שערך במחצית המשחק, שלאחריה השחקנים יצאו אחרת מחדר ההלבשה לחצי השני, נכנסו לעניינים והיו קרובים לנצח. 

"יופי של אסיפה של ברק בהפסקה, המחצית השנייה שלנו מול נתניה זה מה שאנחנו רוצים לראות, היה רק חסר הגול ואנחנו נגיע לזה. כולנו מאמינים בדרך שלנו ונתמיד איתה עד שיגיעו התוצאות", אמרו הבוקר בבית וגן.

כמו כן, בקבוצה מקווים כי טימוטי מוזי יהיה כשיר למשחק מול באר שבע,  ועדיין מתקשים להעריך האם יוכל לפתוח בהרכב. בכל מקרה, לא בטוח כי במועדון ירצו לקחת סיכון והוא עשוי לפתוח על הספסל.

טימוטי מוזי מאושר (אורן בן חקון)טימוטי מוזי מאושר (אורן בן חקון)

למרות שלפני הקבוצה עומדת משימה קשה בדמות הפועל באר שבע בטרנר, בבית"ר לא ישנו את גישת המשחק, והקבוצה תגיע לטרנר במטרה לנסות לנצח במשחק ולהמשיך בשיטה שאלמוג כהן וברק יצחקי מאמינים בה.

ברק יצחקי ואלמוג כהן (אורן בן חקון)ברק יצחקי ואלמוג כהן (אורן בן חקון)
:
יצחקי: כשהגעתי ידעתי שזה לא יהיה קל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה