בית״ר ירושלים קיימה היום (שני) את הרמת הכוסית המסורתית לקראת חג הפסח בהשתתפות הבעלים ברק אברמוב וראש העיר משה ליאון. השף שמלווה את הקבוצה, אסף סבח, העמיד עמדות בשרים ולהרמת הכוסית הגיעו לא מעט אורחים.

ראש העיר משה ליאון אמר: ״ברק היקר, אתה נכס לירושלים ולבית״ר. אוהב אותך באופן אישי ומעריך אותך וככה אני מאמין שכך האוהדים והשחקנים מעריכים אותך על כל מה שאתה עושה למען הקבוצה. בעזרת השם בית״ר תישאר בליגה. עברנו ואנחנו עדיין עוברים תקופה קשה במדינה בכלל ובירושלים בפרט. לא הייתי השנה בהרבה משחקים בגלל הלחץ והעומס סביב העבודה בעיר ירושלים”. 

“ירושלים באבל, מעל 70 תושבי העיר נפלו ויש לנו גם חטופים בעזה, אנחנו מתפללים לחזרתם של כל החטופים. בית״ר מייצגת עיר של 3000 שנה, אנחנו צריכים להסתכל קדימה ולחשוב על התקופה הטובה שנראה בזמן הקרוב, ביחד עם הרצון של השחקנים והשם שאתם נושאים - בית״ר ירושלים וביחד עם ברק אברמוב וכפיר אדרי נשחק אותה בשנים הבאות״.

משה לאון בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)משה לאון בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)

הבעלים ברק אברמוב, אמר: ״אנחנו בפתחו של חג החירות והשנה אנחנו עוברים דברים קשים במדינה. בית”ר איבדה 81 חללים, אוהדים מהיציע שלנו שנלחמו בגבורה עבור המדינה שלנו, אנחנו עושים הכל כדי להנציח את זכרם ונקיים אנדרטה לכבודם”.

“אנחנו ניתן לכל משפחה שני מנויים בכדי שבית״ר תישאר הבית שלהם לכל החיים. העונה לצערי היו לנו ציפיות שלא עמדנו בהן. אני לוקח את האחריות עלי, אני שמח ממה שאני רואה בחודש וחצי האחרונים, אני בטוח בדרך שלנו וגם התוצאות יגיעו, נעשה הכל בשביל שהמועדון הזה יישאר בליגה, לא חלמתי בחלומות הכי גרועים שלי שאגיד דבר כזה. אנחנו כרגע במקום לא טוב אבל המועדון הולך למקום יציב ויהיו לנו הצלחות בעתיד”. 

ברק אברמוב בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)ברק אברמוב בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)

“אני רוצה להגיד לאוהדים שלנו כל הכבוד ולהביע את מלוא הערכה, הקבוצה בתחתית ולא משנה איפה אנחנו משחקים אוהדי בית״ר ממלאים את האצטדיונים, האוהדים תומכים בשחקנים ומגיע לקהל שלנו הערכה ומילה טובה. מקווה שננצח במשחק הקרוב כמו שראש העיר ניצח בבחירות באהלן אהלן, בעזרת השם נקים מתחם אימונים חדש בעתיד לבית״ר”.

ברק אברמוב ומשה לאון (אורן בן חקון)ברק אברמוב ומשה לאון (אורן בן חקון)
ברק יצחקי (אורן בן חקון)ברק יצחקי (אורן בן חקון)
שחקני בית"ר ירושלים בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)שחקני בית"ר ירושלים בהרמת הכוסית (אורן בן חקון)
ברק אברמוב ואלמוג כהן (אורן בן חקון)ברק אברמוב ואלמוג כהן (אורן בן חקון)
אופיר קריאף ושחקני בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)אופיר קריאף ושחקני בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)
ברק יצחקי ואלמוג כהן (אורן בן חקון)ברק יצחקי ואלמוג כהן (אורן בן חקון)
שחקני בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)שחקני בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)
ברק יצחקי וברק אברמוב (אורן בן חקון)ברק יצחקי וברק אברמוב (אורן בן חקון)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה