תחושות קשות בבית״ר ירושלים אחרי התיקו המאופס מול מכבי נתניה בטדי. למרות מחצית שנייה טובה יחסית, הקבוצה מהבירה לא הצליחה לנצח וסיבכה את עצמה בתחתית. בבית וגן מבינים: ״אנחנו הולכים עד סוף העונה להילחם נגד ירידת ליגה״.

ברק יצחקי ניסה להטמיע את שיטת הלחץ הגבוה כבר במשחק אתמול מול נתניה, אבל במחצית הראשונה הדברים לא עבדו ונתניה הגיעה להמון מצבים. בהפסקת המשחק אמר יצחקי לשחקנים: ״שום דבר ממה שתרגלנו השבוע אתם לא עושים״.

בית״ר אמנם לא ספגה אתמול, אבל זו נחמת עניים, התחתית בוערת ובית״ר עומדת בפני שלושה משחקים קשים: באר שבע בחוץ, מכבי תל אביב בבית ומכבי פתח תקווה בחוץ.

יצחקי: כשהגעתי ידעתי שזה לא יהיה קל

״חייבים נקודות מהמשחקים האלה, איזו ברירה יש לנו, זה יהיה אסון אם נגיע למשחקי הפלייאוף בלי להביא נקודות משלושת המשחקים שנותרו עד לסוף הסיבוב״, אומרים בבית״ר.

המאמן החדש ברק יצחקי אמר: ״אנחנו עם הפנים קדימה. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לתקן, צריך להביא נקודות. אנחנו נמשיך להאמין בדברים ובעקרונות שאנחנו רוצים להחדיר פה. ידעתי לפני שלקחתי את האתגר הזה לאן אני מגיע, ראיתי את לוח המשחקים, אני יודע שזה קשה אבל כבר מתכוננים למשחק בבאר שבע וכרגע אני מתמקד רק בו. כל כולי בפוקוס למשחק בטרנר״.

עוד מיצחקי: ״צריך לעבוד קשה והרבה כדי שבסוף הקבוצה תשחק איך שאני רוצה, זה לא פשוט, ידעתי שזה לא יהיה קל, אבל היו דקות מסוימות שהראנו איכות, הדברים ישתפרו, אני בטוח״.

:
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה