בית”ר ירושלים הודיעה היום (שני) על החתמתו של המנהל המקצועי החדש, אלמוג כהן, בחוזה לשלוש עונות. כהן, שאמש עזב רשמית את מכבי נתניה, יתחיל את תפקידו בשורות מחזיקת הגביע היוצאת החל מהעונה הבאה. 

ברק אברמוב אמר לאחר החתימה: “שמח מאוד על החתימה של אלמוג והדרך שנלך בה בשנים הקרובות. רוצה מכאן לאחל לאלמוג ולנו בהצלחה גדולה. אלמוג יכניס עוד פן של מקצועיות, עבודה קשה ומקצועיות למועדון, ובזכות הכישורים והאישיות שלו נוכל להמשיך לכוון גבוה. כל הגורמים במועדון יעבדו בשיתוף פעולה מלא כדי להצעיד את בית”ר למעלה”.

אלמוג כהן הוסיף: “שמח שאתחיל פרק חדש ומאתגר במועדון מפואר כמו בית”ר ירושלים. אני מודה לבעלי המועדון ברק אברמוב, על האמון ועל הרצון ללכת בדרך משותפת. אני רוצה גם להודות מכל הלב למכבי נתניה, לאוהדים, הנהלה וכל מי שקשור במועדון הזה, שתמיד יהיה לו אצלי מקום בלב”.

אלמוג כהן (שחר גרוס)אלמוג כהן (שחר גרוס)

בהודעה הרשמית של בית”ר ירושלים נכתב: “אלמוג נחשב לדמות מוערכת מאוד בכדורגל הישראלי, עשה רבות על מנת למקצע את המועדון הקודם שלו, מכבי נתניה, ואף עשה זאת בהצלחה. החוזה נחתם באמצעות עורך הדין, סתיו חכמון”.

“כהן שהחל את קריירת הבוגרים במכבי נתניה בעונת 2006/07, שיחק שנים רבות בליגה הגרמנית הבכירה במדי נירנברג ואינגולשטאדט 04, בהפועל ת”א ולאחר חזרתו לארץ שיחק ופרש במדי מכבי נתניה”.

בהודעה הוסיפו: “לאחר הפרישה, מונה כהן למנהלה המקצועי של מכבי נתניה, אותה הוביל בשנים האחרונות לזכייה בגביע הטוטו, לגמר גביע המדינה ולהתברגות בפלייאוף העליון”.

צפו באלמוג כהן נפרד ממכבי נתניה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה