כשהיא במומנטום מצוין עם שלושה ניצחונות רצופים בליגה, מכבי פתח תקווה תתארח היום (שבת, 17:30) אצל הפועל באר שבע במטרה לעשות את מה שלא עשו עשר היריבות האחרונות של המארחת: למנוע ממנה לקחת את שלוש הנקודות.

המלאבסים יודעים שתוצאה טובה באצטדיון בו הם מתקשים באופן קבוע יכולה לתת להם שביב של תקווה להשתלבות בפלייאוף העליון, כאשר למעט חסרונם של מויס אדילהו ואריאל לוגסי הפצועים, המאמן רן קוז'וק ייהנה מסגל מלא.

סאליו גויינדו צפוי לחזור לסגל לאחר היעדרות של מספר שבועות, אך לפחות על פי האימונים האחרונים נראה שהמאמן ייתן את הקרדיט לאותם 11 שהציגו יכולת מצוינת בניצחון על בני ריינה, כשבן שהר צפוי לפתוח מול האקסית ב”ש.

רן קוז'וק (חגי מיכאלי)רן קוז'וק (חגי מיכאלי)

"אני מאמין מאוד בדרך שאני הולך איתה ומפה הגיעה הבחירה. ברוך השם, האמונה הזאת הובילה לתוצאה שרציתי ומפה ממשיכים קדימה. למה עזבתי את אשדוד? אני בן אדם של 100% ואם אני לא שלם במקום שאני נמצא, אני לא יכול להיות שם", התייחס הבלם עוביידה חטאב, שנמצא בכושר מעולה ועזר רבות מאז הגיע לייצוב ההגנה, להתרת החוזה שלו במדי הקבוצה של אלי לוי.

"לא הייתה בעיה, אלא יותר הרגשה. עם כל מה שהתרחש מסביב, לא ראיתי את עצמי בא לידי ביטוי כמו שאני רוצה. בחרתי לזוז הצידה, ללכת לחפש מקום אחר שכן יאמין בי יותר וירצה לתת לי את הבמה ואת האפשרות להביא את עצמי כמו שאני יודע ואוהב. אני נמצא פה כדי להצליח כמה שיותר", הוסיף.

עוביידה חטאב (חגי מיכאלי)עוביידה חטאב (חגי מיכאלי)

על ההתעקשות של המאמן רן קוז'וק עליו: "היום מאמן הוא הדבר הכי חשוב, בשבילי הוא הכל. אין דבר יותר מושלם מזה שמאמן מאוד מאמין בשחקן ומעריך אותו, אבל בסופו של דבר חובת ההוכחה היא על השחקן במגרש. אם אתה לא מגיע למגרש ועושה את מה שמבקשים ממך, זה לא שווה כלום".

על השינוי בקבוצה: "אני מאוד מאמין בדרך שאנחנו עוברים. אני מרגיש שאני בנקודת זמן בחיים שזה המקום הכי מתאים לי בתהליך שאני עובר. כשיש אנרגיות טובות זה מצליח בסופו של דבר. זה אחד הדברים שהשתנו ואני מקווה שזה ימשיך".

על העובדה כי לא השתקע במקום אחד: "אני עובר תהליך בחיים: גם אישית וגם כשחקן. אני נמצא בנקודת זמן שהגעתי למכבי פ"ת והתאמנו האחד לשני כמו כפפה ליד. אני רוצה להמשיך את התהליך הזה עם עצמי ועם הקבוצה ולהתקדם כמה שיותר גבוה".

שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם עוביידה חטאב (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם עוביידה חטאב (חגי מיכאלי)

"בחיים אתה מתבגר ואתה רואה ועושה אותם אחרת. את החוויות הפחות טובות אתה מתקן ולומד לקחת את זה למקום חיובי. בסוף בסוף זה מביא תוצאות ויעזור לך להשיג מה שאתה רוצה. אני עובד עם איש מקצוע שאני נעזר בו ואני מרגיש שרואים את זה על המגרש. היום, בכל דבר בחיים, כשאתה מאמין ונהנה, אז גם התוצאות מגיעות וזו הדרך הכי נכונה שיכולה להיות", הוסיף.

על הקשיים בקריירה והמטרות לעתיד: "אני רוצה לעשות עונה אחת שהכול ילך לי. עשיתי את זה חלקית במועדונים שונים במשך חצאי עונות. אני מאמין שעם אמונה, אנרגיה טובה והתמדה זה יתחבר. זה לא חכם מבחינתי כרגע להסתכל יותר מדי קדימה, אבל אני רוצה להגיע למקומות הכי גבוהים שיש אם זה בארץ או בחו"ל. אני מאמין שהכול אפשרי והכול בהישג יד".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה