כשהיא לאחר שלושה ניצחונות ו-1:1 מרשים מול הפועל באר שבע באצטדיון "טוטו טרנר", במכבי פ"ת יודעים שמשחק הבית מחר (שבת) ב-15:00 מול הפועל ת"א, ישפיע רבות על סיכויי הקבוצה להעפיל לפלייאוף העליון, משימה שנראתה בלתי אפשרית עד לפני שבועיים.

מלבד חיסורו של אנס מחמיד, שסובל מקרע חלקי בשריר האחורי, המאמן רן קוז'וק ייהנה מסגל מלא, כאשר  מויזי אדילהאו ישוב לאחר מספר משחקים, כשגם אריאל לוגסי כשיר. בעקבות היכולת הטובה, המאמן צפוי ללכת עם ההרכב שפתח בשני המשחקים האחרונים.

המגן ירדן כהן התייחס לתקופה הטובה: "אני חושב שכשרן הגיע, ההתחלה הייתה מעין המשך של התקופה הלא טובה שלנו, אבל אחרי זה השחקנים התחילו להבין את הדרישות ואת מה שצריך בשביל להיות קבוצה מנצחת. אני חושב שאנחנו מתעלים על עצמנו ממשחק למשחק וזה מביא תוצאות".

ירדן כהן חוגג (אורן בן חקון)ירדן כהן חוגג (אורן בן חקון)

על משחק ההגנה אמר כהן: "זה הוריד את הביטחון לקבל שניים או שלושה שערים, גם במשחקים בהם אתה משחק טוב. גם השחקנים שהגיעו וגם השחקנים שהיו פה, עשו קפיצת מדרגה במחשבה ובהבנה כדי לא לקבל גולים בכל משחק. זה דבר שמתחיל בראש – ברגע שאתה מחליט שאתה לא סופג, זה מה שיהיה".

עוד הוסיף המגן: "אני מרגיש טוב, אני חושב שביחד עם הקבוצה, ברגע שספגנו לא מעט שערים והיינו בתקופה פחות טובה, זה השפיע על כולם. אני שמח שיצאנו מזה ואנחנו מתקדמים, אבל אני מקווה שנמשיך ככה ונעשה התקדמות אישית וקבוצתית. המטרות? מההתחלה הייתה פה הרגשה של השחקנים ושל המועדון שאנחנו כן שייכים לפלייאוף העליון, אבל התוצאות הובילו לכך שלפני ארבעה משחקים היינו מתחת לקו האדום. כמובן שעכשיו לא נצא בהצהרות. נצטרך לנצח ולהתקדם ממשחק למשחק. בוא נגיד שניצחון יקדם אותנו צעד משמעותי לעבר מטרת הפלייאוף העליון".

הרכב משוער: מרקו וולף, אלון אזוגי, אנדראס קארו, מוחמד הינדי, עוביידה חטאב, ירדן כהן, ניב יהושע, מאור לוי, עידן טוקלומטי, לוקה שטור ובן שהר.

רן קוז'וק (חג'אג' רחאל)רן קוז'וק (חג'אג' רחאל)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה