במכבי פתח תקווה לא זוכרים כבר תקופה ארוכה יום כה מוצלח למועדון כמו היום שהיה אתמול (שבת): זה החל בניצחונותיהן של כל קבוצות הנערים של המועדון, המשיך בניצחונה של קבוצת הנוער עם חוסרים משמעותיים על מכבי חיפה במה שהפך לצעד ענק לעבר האליפות והסתיים עם הקינוח – 0:3 אדיר לקבוצה הבוגרת על הפועל תל אביב.

המלאבסים נראו פשוט פנטסטי. מהדקה הראשונה החבורה של רן קוז'וק הייתה הדומיננטית ואילולא החמצת פנדל, קורה נוספת והחמצות נוספות, התוצאה גם הייתה גבוהה יותר. "התוצאה לא משקפת", צחקו בפתח תקווה בסיום. "זה היה משחק של 0:6. כיום, חוץ משלוש הגדולות אנחנו בכושר הטוב בליגה".

כעת, בפתח תקווה מסתכלים לעבר שלושת המחזורים האחרונים של העונה הסדירה: באופן חריג, ביום שני יתמכו במועדון דווקא ביריבה העירונית במשחקה מול בני ריינה, כאשר במועדון מאמינים שחמש או שש נקודות בשלושת המשחקים שנותרו עד החלוקה לפלייאוף עליון ותחתון יספיקו כדי לסיים בין שש הראשונות בטבלה.

שחקני מכבי פתח תקווה חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פתח תקווה חוגגים (חגי מיכאלי)

עד שישוחקו שלושת המחזורים האחרונים, במועדון שופעי מחמאות למאמן רן קוז'וק, ששינה את הקבוצה מהקצה אל הקצה בשבועות האחרונים. כפי שכבר פרסמנו בתחילת החודש, הישארות שקטה ובריחה מהתחתית, גם אם לא תסתיים בפלייאוף העליון, תשאיר את המאמן, אותו רוצים לראות במועדון לטווח הארוך. 

במועדון סיפרו כי הכוונה היא לא להתעסק בנושא כעת, בשל המאבקים על הכניסה לפלייאוף, אך פגישה תיערך בתום העונה הסדירה. בין הצדדים קיימת הסכמה כספית בעל פה, כך שנושא זה לא יהווה מכשול. ההערכה היא שקוז'וק, שמאוד אוהב את השאפתנות ו’הפרויקט’ בפתח תקווה יישאר.

רן קוז'וק ואבי לוזון (חגי מיכאלי)רן קוז'וק ואבי לוזון (חגי מיכאלי)

בחזרה למשחק: קשה אתמול היה לבחור מצטיינים כי לא היה כמעט שחקן שלא בלט בקבוצה. מאור לוי, צמד המגנים ירדן כהן ואלון אזוגי, שלישיית הבלמים ששוב שמרה על שער נקי והקשר לוקה שטור היו נהדרים, אך מעל כולם היה בן שהר שנמצא בתקופה נהדרת.

שלושה שערים יש לחלוץ בן ה-34 בשני המשחקים האחרונים, כאשר אתמול הוא כבש שער מול אקסית נוספת ועשה קצת שמח בלב לאמא בתיה, שחוגגת ממש היום את יום הולדתה. "הספידו אותי? במהלך 18 שנים לפעמים מספידים אותך ולפעמים לא. תפקידי לכבוש שערים וזה מה שאני מנסה לעשות. יש לי רעב גדול להצליח גם עכשיו", אמר החלוץ בסיום.

בן שהר בטירוף (חגי מיכאלי)בן שהר בטירוף (חגי מיכאלי)

אצל המלאבסים קיימת שביעות רצון מלא מעט שחקנים בסגל: אחרי הבטחת הישארותם של יונתן טפר ומרקו וולף, המטרות הבאות יהיו מוחמד הינדי ואנאס מחאמיד, שיקבלו הצעה לחוזה חדש ובמועדון מאמינים שיישארו גם הם. ירדן כהן מחזיק בחוזה אך לאור יכולתו הטובה ייתכן ויזכה להתעניינות. למרות זאת, במועדון הבהירו שהוא אינו למכירה.

אבוקסיס: ״עשינו את כל הטעויות האפשריות״
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה