כשהיא עם רצף של ארבעה משחקים ללא הפסד, מכבי פתח תקווה תארח ביום שבת ב-15:00 את הפועל תל אביב למשחק בו שלוש נקודות ישימו את המלאבסים במצב מצוין להעפלה לפלייאוף העליון. 

הבוקר (חמישי) נערכה מסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "זה משחק שמצד אחד יכול לקרב אותנו למעלה, אבל גם להרחיק אותנו מלמטה. אנחנו מדברים על זה כי זאת המציאות ואנחנו מסתכלים לה בעיניים. למרות התוצאות הטובות, אנחנו קרובים גם לפלייאוף העליון וגם לפלייאוף התחתון", אמר המאמן רן קוז'וק ל-ONE.

"כשניצחנו, חלק יגידו בקושי את יבנה בגביע, דיברנו שאנחנו רוצים לראות את הקבוצה משתפרת בלי קשר ליריבה. עשינו משחק טוב בב"ש, אבל מה שמעניין אותנו הוא איפה אנחנו משתפרים ומה צריך לתקן. יש דברים לתקן, בטח ביחס ליריבה הבאה. אם נמשיך להשתפר, אהיה רגוע".

רן קוז'וק (ראובן שוורץ)רן קוז'וק (ראובן שוורץ)

השינוי ביכולת של הקבוצה: "כשאני וכפיר (וולפסון, האנליסט) הגענו לבית שלי אחרי הההפסד 5:0 למכבי חיפה וה-3:0 להפועל חיפה, בני הבית שלי הסתכלו על שני אנשים ושאלו איך אנחנו כ"כ רעבים ועם תשוקה ברגעים כאלה. אלו היו רגעים לא פשוטים גם עבור הקבוצה, אבל לא הייתה שנייה שלא האמנתי.

"כשאתה מבין מה הדרך שאתה הולך בה ומה אתה רוצה ליצור, זה מה שנותן לך את הביטחון. כשסיימנו את המשחק מול הפועל חיפה, אמרתי לשחקנים שהתקופות האלה עושות אותי יותר רעב באופן אישי. שמי שאזהה בו את הרעב הזה, יילך איתי בדרך. אני שמח שגם הקדוש ברוך הוא רצה שהתוצאות יהיו טובות. אנחנו אחראיים על העשייה וההשתדלות, אבל על התוצאות אחראי בורא עולם".

הציפיות: "אצלי הציפיות לא משתנות. הציפיות הן לראות את הקבוצה משתפרת בפרמטרים המקצועיים וזה לא משנה מה התוצאה במשחק. עשינו משחקים טובים, אבל עדיין הגענו לפה יום יום וניתחנו את הווידאו כדי להבין איפה הקבוצה צריכה להשתפר. הציפיות של הפלייאוף העליון או חשש מירידה אלו ציפיות שאני משאיר לאוהדים".

יוסי אבוקסיס, "מאמן מצוין" (רדאד ג'בארה)יוסי אבוקסיס, "מאמן מצוין" (רדאד ג'בארה)

היריבה הפועל ת"א: היא קבוצה טובה, איכותית ומסוכנת מאוד. אמנם היא בתקופה לא טובה, אבל זה לא משליך על המשחק הבא. יש להם המון יתרונות שנצטרך להבין מהן ולנסות לעצור אותם. יוסי אבוקסיס? הוא מאמן מצוין עם כדורגל ספציפי ונצטרך למצוא את הפתרונות".

הארכות החוזים למרקו וולף ויונתן טפר: "יש דברים שהם מעבר למאמן כזה או אחר. יש פה שחקנים טובים וצעירים שהמועדון רואה בהם אופק. שתי ההחלטות אלו החלטות נכונות של המועדון".

הפציעה של אנס מחמיד: "כל שחקן בסגל הוא משמעותי. אנס גם נכנס לתקופה מאוד טובה וזה קצת מבאס, אבל זה הכדורגל. בשביל זה יש סגל יחסית רחב, כך שיהיה מי שימלא את המקום".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה