הפועל חיפה תנסה הערב (שני, 20:00) להמשיך את המומנטום החיובי שיצרה לעצמה בתקופה האחרונה ולזכות בניצחון מול הפועל ירושלים, כל זאת על מנת לנסות בין היתר להוריד את ההפרש מהראשונה מכבי חיפה לחמש נקודות בלבד שבוע לפני הדרבי החיפאי בסמי עופר.

הקבוצה למעשה הבטיחה לעצמה את הכרטיס לפלייאוף העליון בפעם השלישית בשש השנים האחרונות. המאמן רוני לוי יעלה עם הקישור שהצליח עד כה בצורה מרשימה וכולל את נאור סבג, לירן סרדל ותומר יוספי. הקפטן דור מלול פצוע ויחזור לדרבי, חאתם עבד אלחמיד יהיה בסגל כבר הערב.

הרכב הפועל חיפה: יואב גראפי, פרננד מאיימבו, דניס פוליאקוב, נועם בן הרוש, ינון אליהו, מוחמד קמארה, נאור סבג, לירן סרדל, איתי בוגנים, תומר יוספי וגיא מלמד.

הרכב הפועל ירושלים: אדביו אדליי, נועם מלמוד, עומר אגבדיש, אלוז’ יאו, שחר פיבן, אוהד אלמגור, איינאו פרדה, כארם זועבי, אופק ביטון, מתן חוזז ודון סדריק. 

פליפה סנטוס אמור לפתוח בחלק הקדמי עם גיא מלמד ואיתי בוגנים שממשיך להרשים העונה. לאורך האימון המסכם אתמול נראה שעיקר ההתלבטות של רוני לוי היא לגבי עמדת הבלם, ג'ורג’ דיבה או דניס פוליאקוב, שאחד מהם אמור לשחק לצידו של פרנאן מאיימבו.

מאיימבו (שחר גרוס)מאיימבו (שחר גרוס)

במועדון מצפים כי למעלה מ-4,000 אוהדים יגיעו למשחק הערב לתמוך בקבוצה, קהל שיא העונה (הדרבי החיפאי אותו אירחה הקבוצה נערך ללא קהל). במועדון יצא בימים האחרונים במבצע מנויים מיוחד ל-8 משחקי הבית כולל משחקי הפלייאוף העליון, עם דגש על ילדים עד גיל 12 להם נמכר מנוי במחיר של 195 שקלים.

עד כה נמכרו 200 מנויים והצפי שעד המשחק יימכרו עשרות מנויים נוספים. במועדון מדגישים כי בעלי מנוי יזכו לעדיפות בקניית כרטיסים למשחק הדרבי ביום ראשון.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה