מוחמד איברהים, שחקן קבוצת מכבי בני אבו גוש מליגה ג' מרכז, הורחק על ידי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל עד 31.12.2024.

דיין בית הדין, גיורא לנדאו, קיבל את גרסת השופט עילאי חכמון שבדו"ח  משחק הקבוצה מול בית"ר גדרה שנערך בסוף השבוע החולף כתב בין השאר: "בדקה ה-65 של המשחק נשרקה עבירה לטובת בית"ר גדרה והוצא כרטיס צהוב שני נגד וואפי אברהים, שחקן קבוצת מכבי בני אבו גוש”. 

“בתגובה שחקן קבוצתו, מוחמד איברהים, דחף אותי בפראות מאחור ובעקבות כך נחבטתי בחוזקה בדשא. בעקבות אלימות זו אשר הופנתה כלפיי החלטתי להפסיק את המשחק לאלתר", הוסיף.

הדיין לנדאו כתב בהחלטתו: "לפי דוח השופט נאשם זה דחף אותו בפראות והפיל אותו על הקרקע ובהמשך אף הניף אגרופו ואיים על עוזר השופט. מדובר בעבירות חמורות ביותר ובית הדין מצווה על הגנת צוות השיפוט כנגד התנהגות כזו. הנאשם שלח מכתב הגנה בו נאמר שהוא רק "טפח על כתפו של השופט" ולא התכוון להפילו”.

“גם מדברי נציגי הנאשמת שהופיעו בפני אני קובע שהנאשם דחף בפראות את השופט והפילו ואף גרם לו לחבלה והביא אותו להחלטה להפסיק את המשחק. בנסיבות אלה אני מרשיע את הנאשם וגוזר עליו עונש הרחקה עד ליום 31.12.2024", הוסיף.

כמו כן הדיין קבע קנס של 3,000 שקלים על בני אבו גוש, ועונש על תנאי של הפסקת פעילות על כל הרשעה נוספת בעבירת התנהגות שמסתיימת בסיום משחק לפני מועדו החוקי. בנוסף בית הדין קבע את תוצאת המשחק, 0:3 לטובת גדרה. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה