עידן חדש בכדורסל הישראלי. איש העסקים עופר ינאי יהפוך בקרוב לבעל הבית החדש בהפועל תל אביב, כאשר הנהלת המועדון אישרה את כניסתו להנהגה. בכך, תקציב הקבוצה כמעט יוכפל ויגדל מ-16 מיליון ל-25-30 מיליון ש”ח ולמעשה יכול להוביל לסדר חדש בענף.

ינאי שיתף את האוהדים האדומים בפוסט בפייסבוק: “הפועל תל אביב. אני מצטרף היום (בכפוף לאישור סופי של חברי העמותה) למשפחה נוספת מעבר למשפחה הרגילה ומשפחת נופר אנרגיה, משפחת הפועל ת”א. כמי שחי צמוד למנהלים אוהדי הפועל ידעתי שמדובר בתופעה מיוחדת, אבל השנה האחרונה שבה הייתי מעורב מאחורי הקלעים והחודשים האחרונים של המו”מ גרמו לי להבין עד כמה. 

“הפועל עבור אוהדיה היא הדבר הכי יקר שיש, כמו בן משפחה, כמו תינוק שרק לומד ללכת. בשם האהבה הזו, כשאוהד הפועל נהרג (חייל בודד), 1,500 אוהדים הגיעו להלוויה ובשם אותה אהבה הם נלחמו להתחיל מחדש את המסע של הקבוצה כקבוצת אוהדים, ממש מאפס עד לגמר ליגת העל בשלושה משחקים ועונה נהדרת באירופה בשנה שעברה.

עופר ינאי (אלוני מור)עופר ינאי (אלוני מור)

“המעורבות שלי בשנה האחרונה הייתה מאחורי הקלעים בשביל ללמוד את המערכת וההחלטה להיכנס מבטאת את הכבוד וההערכה שלי לקהילה של הפועל. מתווה העסקה הנוכחי הוא גם אות הכבוד שלי למסע שהאוהדים עשו עם הקבוצה עד היום בכוחות עצמם. כמישהו שעשה את כל מה שיש לו בעבודה קשה מאפס אני מתחבר ומעריך את זה.

“מעבר לכך, כבן למשפחה של שמונה ילדים מעיירת פיתוח, עם זוג הורים אנשי חינוך ששמו אותי ואת אחיי בחינוך איכותי שהיה יקר כל כך עבורם, רק בשביל לתת לנו את הסיכוי להצליח. מתווה העסקה הנוכחי מאפשר בדיוק את זה - סיכוי להצליח. אני רוצה להודות לאנשי גליל עליון, שנתתי להם חסות בשלוש השנים האחרונות. את המעט שאני מבין בכדורסל ישראלי למדתי שם”.

הפועל ת"א מביסה את מכבי ת"א 74:112
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה