אחרי שנבחרת ישראל הודחה מפלייאוף היורו בעקבות הפסד 4:1 לאיסלנד, ירדן דסה, אשתו של מגן הנבחרת אלי דסה, יצאה להגנת שחקני נבחרת ישראל שספגו ביקורות לא פשוטות לאחר התבוסה.

“יכולתי להתעלם ולהמשיך בחיי, הרי יש צרות הרבה יותר גדולות להתעסק בהן מאשר כדורגל. אני חיה ונושמת את המקצוע הזה כבר כמה שנים, זה בתוך הבית, בתוך החיים שלנו, זאת השגרה שלנו. יש שיחשבו שזה בסך הכל משחק, לא מקצוע רציני, ובכלל עושים חיים הכדורגלנים”, כתבה ירדן.

“זה מקצוע עם כל כך הרבה אכזבות שאדם חווה על עצמו, הרי אין אדם שלא רוצה להצליח, כולם רוצים להיות במקום הראשון, הכי טובים והכי ראויים. שבוע אחרי שבוע אתה צריך לעלות ולתת את המיליון אחוז שלך. בנבחרת זה על אחת כמה וכמה, אתה צריך לתת מיליארד”.

הסטורי של ירדן דסה (צילום מסך)הסטורי של ירדן דסה (צילום מסך)

“כל המצקצקים למיניהם, זה מין טבע כזה של האדם תמיד לחפש אשמים, תמיד להעביר ביקורת, תמיד לרדת על אחרים. כתבות מפוצצות, שיחת היום, אני מבינה. זה הנושא החם כרגע. אבל מה זה נותן לכתוש ולכתוש כאילו מישהו עשה בכוונה?”

“השחקנים האלו הם אנשים, לא מכונות, הם נותנים מה שהם מסוגלים והשם מחליט. אין מאוכזבים יותר מהשחקנים עצמם, המשפחות שלהם שסופגות את הכל, נשארות לבד, עושות הכל רק כדי שהשחקן יצליח, ולא תמיד זה הולך”.

“החיים הם לא תוכנית כבקשתנו, כולנו רצינו את זה למען המדינה שלנו שחווה תקופה קשה, למען הדגל. וזה לא הצליח. האמונה לעולם לא נגמרת, יום יבוא וזה יצליח, אפילו בקרוב”, סיכמה.

עמית לוינטל מסכם את האכזבה מול איסלנד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה