בכירים בהנהלת ההתאחדות לכדורגל וחברים נוספים ציפו שהמנהל המקצועי של הנבחרת הבוגרת, יוסי בניון, והמאמן אלון חזן ייקחו אחריות על כישלון הנבחרת לאחר התבוסה 4:1 לאיסלנד.

אותם בכירים אומרים בשיחות סגורות בימים האחרונים: "הם קיבלו כל דבר שרק ביקשו, כל דבר הכי קטן, לא חסכנו בכלום. השורה התחתונה מבחינתנו היא כישלון גדול, ללא שום דבר של התקדמות, רק הלכנו אחורה".

עד כה השניים לא הודיעו כלום. לאחר שאף אחד במדינה לא לקח אחריות אחרי השבעה באוקטובר, אז איך מצפים בכלל שמישהו פה ייקח אחריות על משהו אחר?

חזן אחרי החזרה לארץ (חגי מיכאלי)חזן אחרי החזרה לארץ (חגי מיכאלי)

לבניון ולחזן יכולות להיות סיבות של היעדר ביתיות בגלל המלחמה, אך שום דבר מבחינת אנשי ההתאחדות לא יכול לתרץ יכולת כה חלשה של הנבחרת, כאשר אין גם איזו בשורה מבחינת העתיד.

בניון וחזן צפויים להיפגש מחר (רביעי) עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, לפגישות אישיות. כפי שכבר פרסמנו לראשונה ב-ONE, בהנהלת ההתאחדות מעריכים למעשה שהשניים יסיימו את דרכם עם הנבחרת. למרות שגורמים שונים מנסים להפעיל לחץ לגבי המשך דרכו של בניון, הרי שההערכות הן שגם בניון יסיים את דרכו בנבחרת.

יוסי בניון (חגי מיכאלי)יוסי בניון (חגי מיכאלי)

יש לציין כי השניים זוכים להערכה אישית כמי שעשו את כל המאמצים להצלחת הנבחרת, רצו מאוד, וגם סך הכל אוהבים אותם כבני אדם, אך עושים הפרדה עם העניין המקצועי. 

החוזה של בניון מסתיים פורמלית ב-1.4.24 ושל חזן ב-1.5.24 כאשר יש אופציה הדדית להארכת החוזה בעוד שנתיים. לפי הידוע, לשניים יש פיצוי במקרה של סיום העבודה כעת לפי החוזה. הם יקבלו במקרה כזה תשלום של שתי משכורות נוספות, מעבר לסיום החוזה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה