זה היה באוויר וכעת גם הפך לרשמי. אחרי שיוסי בניון, המנהל המקצועי, סיים את תפקידו בנבחרת ישראל, גם המאמן אלון חזן נפרד היום (רביעי) מהכחולים-לבנים לאור הכישלון של הנבחרת הלאומית, שלא הצליחה להעפיל ליורו הקרוב והודחה בפלייאוף העלייה.

יו”ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, אמר לאחר ההודעה על ההחלטה: “אלון חזן חלק מההתאחדות לכדורגל כבר עשור וחצי ועשה שירות נפלא לכדורגל הישראלי. חלק גדול מהשחקנים המובילים שלנו טופחו על ידו בנבחרות הנוער והצעירה וכך גם בתקופתו כמאמן הבוגרת”.

“לצערי, מבחינתי, אי ההעפלה ליורו 2024 מחייב שינוי משמעותי בצוות המקצועי. אני יודע עד כמה אלון היה מחויב, עד כמה השקיע ורצה ועל כך אני מודה לו וכמובן מאחל לו הצלחה בהמשך”.

אלון חזן בכניסה למשרדי ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)אלון חזן בכניסה למשרדי ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)

חזן ביקש מההתאחדות לא להיות מצוטט בהודעה שלה, ואמר כי הוא יגיד את מה שיש לו בהמשך באופן עצמאי. המאמן מונה ב-26.4.22 עם תקוות רבות שאולי הוא יצליח להוביל את הנבחרת הלאומית לטורניר גדול, אולם הקדנציה הסתיימה באכזבה גדולה, כאשר הכחולים-לבנים הובסו 4:1 בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו מול נבחרת איסלנד ושוב ישראל תראה טורניר גדול מהבית.

כזכור, המאמן בן ה-56 מונה לתפקיד מאמן הנבחרת הבוגרת אחרי שאימן את הנבחרת הצעירה של ישראל ובסך הכל עבד במשך 16 השנים האחרונות בנבחרות ישראל.

בפעם האחרונה כמאמן הנבחרת: אלון חזן במשרדי ההתאחדות (שחר גרוס)בפעם האחרונה כמאמן הנבחרת: אלון חזן במשרדי ההתאחדות (שחר גרוס)
נשיקה למזוזה. חזן במשרדי ההתאחדות (שחר גרוס)נשיקה למזוזה. חזן במשרדי ההתאחדות (שחר גרוס)
חזן בכניסה למשרדי ההתאחדות. רגע לפני הפיטורים (שחר גרוס)חזן בכניסה למשרדי ההתאחדות. רגע לפני הפיטורים (שחר גרוס)
אלון חזן במשרדי ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)אלון חזן במשרדי ההתאחדות לכדורגל (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה