חיים גוזלי, לוחם ה-MMA הישראלי המפורסם והמבוגר ביותר בעולם, התבקש לפני כשבועיים לאוקראינה ולהגן על התוארו, אליפות העולם בארגון ה-real fight promotion (rfp) במשקל 85 ק"ג, בה זכה לפני שנה. גוזלי התאמן לקרב הגורלי והשיל בשבועיים 15 ק"ג ממשקלו על מנת להיות מוכן לקרב. בחמישי האחרון עלה על מטוס ונחת באוקראינה, שם החל להתאמן לקראת הקרב. הערב (ראשון) גוזלי הגן על התואר וניצח את המתמודד בן ה-22, איליה לופינוב.

מזה עשר שנים שגוזלי הבעלים והמנהל של חברת אבטחה עם מאות עובדים, שפעלה בעיקר באבטחת מועדונים, כל זאת, לצד הספורט שהוא כל כך אוהב, ה-MMA. עם פרוץ משבר הקורונה, גוזלי נאלץ לסגור את החברה ולשלוח את מאות עובדיו הביתה, זאת זמן קצר לאחר שהודיע על פרישה מהקרבות התחרותיים. אולם אז הבין כי עליו להמשיך ולהתפרנס וחזר לזירות להתחרות בקרבות שונים, כולל בארגון ה-BKFC, אז התחרה באגרוף ללא כפפות מול עשרות מיליוני צופים ברחבי העולם ואף ניצח את המתחרה שהיה צעיר ממנו בעשור.  

חיים גוזלי (יח''צ)חיים גוזלי (יח''צ)

כעת כאמור, גוזלי התחרה באוקראינה וניצח את המתמודד בן ה-22 כבר בסיבוב הראשון לאחר שגוזלי הצליח להכניע את לופינוב וכך שמר על התואר הנחשק. אחרי הקרב אמר חיים גוזלי: "אני עדיין סוחב את המציאות של פשיטת הרגל שלי. את העובדה שנאלצתי לסגור עסק ולשלוח מאות אנשים הביתה. מה שהחזיק אותי לאורך כל תקופת הקורונה זה להתחרות, לעשות את מה שאני אוהב למרות שבגילי כבר ממש מאתגר לשמור על הכושר וכמובן על התארים. הגעתי חדור מטרה לאוקראינה, להתחרות מול לוחם צעיר בן 22 ואני שמח שהצלחתי לשמור על התואר שלי ולהביא גאווה למשפחתי ולישראל".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל