ניקול זליקמן עשתה היום (שבת) היסטוריה. לינוי אשרם סיימה עם הזהב, אך המתעמלת שעברה פציעות וחלמה להגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו – עשתה זאת בענק כשהייתה זו הפעם הראשונה בה שתי ישראליות הופיעו לגמר התעמלות אמנותית. זליקמן סיימה במקום השביעי, ושיתפה בתחושותיה.

“אני באופוריה מטורפת אני עדיין לא מאמינה איפה אני נמצאת ואני מוקירה תודה לכל מי שחלק מזה”, אמרה זליקמן. “אין הרגשה יותר נהדרת מלסיים בתרגילים טובים את הדרך הזאת של טוקיו את בקמפיין האולימפי הזה ואני מאושרת עד אינסוף שיש לצדי אנשים כל כך טובים ותמיכה כל כך גדולה. עליתי בלי לחץ בכלל אמרתי לעצמי ‘לכי תיהני, תשחררי’. כשאני משוחררת, הכל קורה. השאיפה שלי ושל המאמנת שלי הייתה לעלות לגמר אבל תכננתי שמינייה ראשונה וזה שסיימתי שביעייה ראשונה זה בכלל הרים לי בטירוף. כל מתעמלת בענף עוברת דברים מאוד קשים, ציפיות עליות, מורדות, ואם לא נרים אחת את השנייה מי ירים אותנו? אני שמחה בשביל לינוי. אני מתחרה עם עצמי, היא מתחרה נגד כל העולם והיא גוררת אותי אחריה, גם באימונים”. 

ניקול זליקמן (רויטרס)ניקול זליקמן (רויטרס)

אלה סמופלוב אמרה: “אני קודם כל מאושרת. אני מאוד שמחה על המתעמלת שלי ניקול. אני חוזרת ואומרת, לינוי אשרם היא מותג. זה אושר. מגיע להן, הן עשו הישג לא נורמלי. אנחנו נתגעגע, אבל זו לא פרידה. נפרדים רק מהסייקל הזה. זה חמש שנים, זה לא ארבע, לא כל אחת יכולה לעבור את זה. ללינוי אין קלאסה? ללינוי יש קלאסה. עובדה, היום היא אלופה אולימפית וניקול מקום שביעי. כולנו מאושרות”.

מרגש! תגובות משפחת אשרם על הזכייה בזהב!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל