אחרי ששלב רבע הגמר של ליגת האלופות סיפק לנו שתי הפתעות והצגת כדורגל אחת שלא נשכח עוד הרבה זמן, הערב (שלישי) ומחר יתקיימו משחקי שלב חצי הגמר של ליגת האלופות. ליון הדהימה מיליוני אוהדים מסביב לעולם כאשר ניצחה 1:3 את מנצ’סטר סיטי, שהייתה מהפייבוריטיות ללכת עד הסוף ולזכות במפעל. הצרפתים יפגשו את באיירן מינכן שתגיע לאחר ה-2:8 המפלצתי על ברצלונה במשחק שלא יישכח.

האם טיאגו הוא השחקן המתאים לליברפול?

פאריס סן ז’רמן, שעברה את אטאלנטה בתום מותחן ו-1:2, תפגוש את לייפציג שמקווה להמשיך במסע הקסום שלה אחרי שהעיפה את אתלטיקו מדריד עם ניצחון 1:2 משלה ותנסה להפתיע גם את אלופת צרפת.

שחקני פאריס סן ז'רמן חוגגים בטירוף (רויטרס)שחקני פאריס סן ז'רמן חוגגים בטירוף (רויטרס)

מומחי הווינר לא צופים הפתעה במשחק המוקדם מבין השניים והולכים עם פ.ס.ז’. ניצחון של הצרפתים מוערך ביחס של פי 1.6, למול ניצחונה של לייפציג שמוערך ביחס של פי 4.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.95.

לחובבי ההרפתקאות, במידה שתשקיעו סכום של 20 ש”ח על כך שדיוצ’אנקול אופמקאנו מלייפציג יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:4 לצרפתים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,800 ש”ח עם יחס זכייה של פי 490. בצד השני, במידה שתשקיעו את אותו הסכום על כך שאידריסה גיי מפאריס יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לגרמנים, תזכו להכפיל סכום זה לכדי 14,700 ש”ח עם יחס זכייה של פי 735.

שחקני באיירן מינכן חוגגים (רויטרס)שחקני באיירן מינכן חוגגים (רויטרס)

בחצי הגמר השני, שיתקיים ביום רביעי, המומחים בטוחים שבאיירן מינכן היא זו שתעלה לגמר הגדול של המפעל וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.2, למול ניצחונה של ליון שמוערך ביחס של פי 8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 6.5.

במידה שתשקיעו סכום של 20 ש”ח על כך שג’ייסון דינייר מליון יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:4 לגרמנים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 6,700 ש”ח עם יחס זכייה של פי 335. בצד השני, במידה שתשקיעו את אותו הסכום על כך שדויד אלאבה מבאיירן יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:2 לצרפתים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 7,500 ש”ח עם יחס זכייה של פי 375.