מילאן רוצה לחזור לקדמת הבמה של הכדורגל האיטלקי וכדי לעשות זאת, היא יודעת שעליה להתחזק בשחקנים הטובים ביותר באיטליה, בטח אם זה אומר לנצח את היריבות הגדולות – יובנטוס ואינטר. על פי דיווח חדש היום (שבת) הרוסונרי הצליח לקרב את עצמם עוד יותר לעבר עסקה על העברתו של סנדרו טונאלי, הקשר המוכשר של ברשה ונבחרת איטליה, מי שמבוקש ע”י שתי הגדולות של הסרייה א’ וגם על ידי פאריס סן ז’רמן ואף מנצ’סטר יונייטד.

טונאלי הוערך במחיר של 50 מיליון אירו, אולם מילאן נכנסה למשא ומתן עם ברשה והצליחה להוריד את המחיר הזה על ידי הצעה להעביר לקבוצה שנמצאת בדרכה חזרה לסרייה ב’, שלושה שחקני נוער מבטיחים של הרוסונרי. מדובר בקלף שמשנה את התמונה ולפי הדיווחים באיטליה, מעביר את מילאן אל העמדה הטובה ביותר לזכות בשירותיו של הקשר בן ה-19 שאוחז בכינוי המבטיח “אנדראה פירלו הבא”, ומיותר להזכיר איפה פירלו המקורי כיכב בשיא הקריירה שלו במשך עשור.

צפו: אחד מהשערים הגדולים של רוברטו קרלוס

טונאלי, כמו פירלו, פרץ אל הכדורגל האיטלקי דרך ברשה שמצידה עתידה לקבל בעסקה את מתאו גאביה, שחקן ההגנה שהשתלב לאחרונה בסגל של הקבוצה הבוגרת טרם הליגה נעצרה. יחד איתו עתיד לעבור אלסנדרו פליצארי, שוער נבחרת איטליה הצעירה שרושם עונה מרשימה מאוד במדי ליבורנו בסרייה ב’ ובנוסף עתיד לעבור גם תומאסו פובגה, קשר בן 20 שנמצא בהשאלה בפורדנונה מהליגה השנייה, שם כבש 4 שערים ובישל 3 העונה.