לא פאולו דיבאלה, לא לאוטרו מרטינס ואפילו לא ליאו מסי. השחקן הארגנטינאי בעל מספר הכיבושים הגבוה ביותר בליגות הבכירות באירופה הוא ג’ובאני סימאונה, חלוץ ורונה שכבש שלושער אתמול (ראשון) בניצחון 1:3 של קבוצתו על ונציה, והעלה את מאזנו ל-15 שערים ב-25 משחקים בליגה האיטלקית.

השחקן בן ה-26, שהוא גם בנו של מאמן אתלטיקו מדריד דייגו סימאונה, הגיע בהשאלה מקליארי לצהובים-כחולים בקיץ האחרון ומאז פורע שטרות. הקבוצה לה שייך וודאי מצטערת על ההסכם ההשאלה, שכן היא נמצאת במקום ה-17 בטבלת הסרייה א’ והיא כבשה רק 28 שערים ב-27 מחזורים. בנוסף לכך, לורונה תהיה אפשרות לרכוש את השחקן ב-12 מיליון אירו בסיום העונה, ואם ימשיך בכושרו הנהדר ייתכן שימשיך במועדון גם בעונה הבאה.

שלושער אדיר לסימאונה בניצחון ורונה

השלושער במחזור האחרון קטע רצף של שמונה משחקים ללא כיבוש עבור סימאונה, שבסיום ההתמודדות התייחס לכך והודה: “הייתי צריך את השערים האלו”. כאמור החלוץ הינו הארגנטינאי הפורה ביותר מבחינת כיבוש שערים בליגות הבכירות ביבשת, שכן יש לו 15 שערים העונה, בעוד למסי יש שני שערי ליגה וחמישה בליגת האלופות, ללאוטרו מרטינס יש 11 שערים בליגה ולדיבאלה יש שבעה שערים בליגה, שלושה בליגת האלופות ושניים בגביע האיטלקי.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה