ריאל מדריד שוב הציגה אופי אדיר, וגברה 0:1 על אינטר בסן סירו בדקה ה-90 במחזור הראשון של שלב הבתים בליגת האלופות. קרלו אנצ’לוטי הוכיח את עצמו עם החילופים, כאשר אדוארדו קמאבינגה ורודריגו שעלו מהספסל סידרו ללבנים את שער הניצחון המאוחר על אלופת איטליה.

רודריגו הנרגש אמר אחרי המשחק: “ניצחון חשוב מאוד, ידענו שיהיה קשה אבל היינו מרוכזים עד הסוף. ידענו שאנחנו עומדים להבקיע ועבדנו חזק עד שזה קרה. תמיד עשיתי דברים טובים באלופות, אני אוהב את המפעל ותמיד רוצה לשחק, אבל אני מכבד את החלטת המאמן כי הוא זה שמחליט”.

רודריגו חוגג (רויטרס)רודריגו חוגג (רויטרס)

מנגד, קרלו אנצ’לוטי אמר בסיום המשחק: “למה אדן הזאר לא שיחק? חשבתי להשתמש בו במחצית השנייה אבל העדפתי את רודריגו ו-ויניסיוס. אהבתי לראות את זה שאנחנו יודעים לסבול. יש לנו איכות ומחויבות, זה ניצחון חשוב מאוד. אמרתי לרודריגו שזה לא משנה כמה דקות יש לו אלא מה הוא עושה. יש לו תפקיד חשוב פה ולפעמים הוא גם יוכל לפתוח בהרכב”.

מנגד, מאמן אינטר, סימונה אינזאגי, טען: “אסור לשכוח ששיחקנו מול ריאל מדריד. לחצנו גבוה ותוכנית המשחק הייתה מושלמת אבל השוער שלהם היה טוב מאוד וחוסר תשומת לב לקראת הסיום עלתה לנו בניצחון. אני מצטער כי אני יודע כמה הקהל רצה שננצח”. אדין דז’קו הוסיף: “לגמרי לא הגיע לנו להפסיד, הגי לנו הרבה יותר, אבל קשה כשלא כובשים. יש כאן אלופים ואנחנו נוכיח את זה”.

שחקני ריאל מדריד חוגגים (רויטרס)שחקני ריאל מדריד חוגגים (רויטרס)