מי תתפוס את פסגת הליגה האיטלקית? במחזורים האחרונים נראה שכל קבוצה בועטת בדלי בתורה, ואמש (שישי) היה זה תורן של המילאנזיות. מילאן סיימה ב-1:1 מאכזב מאוד עם אודינזה ומיד אחריה עלתה היריבה העירונית אינטר, וגם היא מעדה עם 0:0 אצל גנואה. נאפולי שתפגוש את לאציו תוכל להשוות את מאזן הנקודות לזה של מילאן בפסגת הטבלה, כאשר המרוץ המשולש רותח.

בנוגע למילאן, שם יש זעם גדול לעבר צוות השיפוט. במערכת ה-VAR לא הפנו את תשומת ליבו של השופט לבדוק נגיעת יד ברחבה בשער של אודינזה, ובמועדון כועסים מאוד. אחד האנשים החזקים במועדון, המנהל הטכני פאולו מלדיני, נשאל בנושא: “ה-VAR נמצא כאן כדי למחוק את הספקות, אבל זה לא מה שקורה. הייתה נגיעת יד ברורה בגול, אנחנו צריכים שופטים שמבינים בכדורגל כדי לקבל החלטות. למרבה הצער השופט עשה הרבה טעויות. הביצועים שלנו לא מושלמים ולא היינו חדים, אבל הטעויות האלו מכריעות”.

נעצרו שוב: מילאן ואודינזה נפרדו ב 1:1

מאמן מילאן, סטפנו פיולי, התייחס גם הוא: “אין ספק שהכדור פגע ביד והשער היה צריך להיפסל. לא סביר שמערכת ה-VAR לא ראתה את זה, אנחנו יכולים רק לנסות להשתפר במגרש, אבל הדברים האלה לא בשליטה שלנו. המערכת לא מתקנת את השגיאות ושוב אנחנו נענשים, זו לא הפעם הראשונה שזה קורה”.

בנוגע לאינטר, המאמן שלה סימונה אינזאגי התייחס ל-0:0 המאכזב: “מטבע הדברים, התוצאה השאירה לנו טעם מר. גנואה יצרה לנו בעיות בהתחלה, אבל היו לנו בהמשך 20 איומים על השער ולא הצלחנו לכבוש. ברור שאנחנו צריכים לעבוד קשה יותר, לא נוריד אתה ראש כי המאבק עדיין פתוח. מה שאנחנו עושים כרגע לא מספיק, יש גם עייפות אצל הקבוצות”.

המאמן המשיך: “בתחילת העונה היה לנו מאזן של גול בכל 5 קרנות, הפעם היו לנו 14 כאלו ולא מצאנו את הרשת. זו תקופה שהדברים לא נכנסים והולכים פחות טוב עבורנו וזה מאכזב, אבל אני מודה לאוהדים שהריעו לנו 90 דקות. אנחנו עדיין במאבק בכל המפעלים”.

אלופה בעצירה: אינטר וגנואה נפרדו ב 0:0
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה