המחזור החמישי בבונדסליגה הגרמנית הושלם היום (שני) עם המשחק שנעל את המחזור, כאשר באיירן לברקוזן גברה 1:3 בבאיי ארנה הביתי על אוגסבורג וטיפסה למקום הרביעי בטבלה. 

החבורה של אקס מכבי תל אביב, פיטר בוס, חיברה ניצחון שלישי אחרי ה-0:1 על מיינץ במחזור הקודם וכמו כן, אחרי ה-2:6 האדיר על ניס הצרפתית במחזור הפתיחה של הליגה האירופית במסגרת הבית שכולל גם את הפועל באר שבע, ונותרה בלתי מנוצחת העונה אחרי שישה משחקים בכל המסגרות. מנגד, שחקניו של הייקו הרליך השלימו משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון אחרי 0:0 מול וולפסבורג ו-2:0 לליפציג במחזור הקודם וירדה בעקבות כך למקום ה-10 בטבלה. 

פיטר בוס (רויטרס)פיטר בוס (רויטרס)

בדקה ה-16 באייר לברקוזן עלתה ליתרון משער של לוקאס אלאריו בפנדל מדויק לפינה הימנית של רפאל גיקייביץ’ לאחר נגיעת יד של רפאל פראמברגר בתוך הרחבה. בדקה ה-51 אוגסבורג חזרה למשחק והצליחה להשוות את התוצאה, כאשר מסירת רוחב משמאל של רובן ורגאס מצאה את דניאל קאליגיורי, שחתך מימין למרכז הרחבה ובעט כדור חד ושטוח ממרחק 12 מטרים לפינה הימנית של לוקאס הרדקי.

עם זאת, בדקה ה-74 נאדים אמירי מצא בהרמה נהדרת את אלאריו הארגנטינאי, שנגח ממרחק 10 מטרים לפינה השמאלית, השלים צמד והעניק ללברקוזן את הניצחון. בדקה ה-93 התקפה מתפרצת של לברקוזן הסתיימה בכדור עומק של לאון ביילי, שמצא את מוסא דיאבי, שמול שער ריק לא התבלבל וסגר עניין בדחיקה.