בריאל מדריד לא עשו רכישה מפוצצת כבר שנתיים, כאשר בזמן הזה הקבוצה אגרה לא מעט כסף אותו היא ככל הנראה תוציא בחלון ההעברות של הקיץ. קיליאן אמבפה אמור להגיע מפאריס סן ז’רמן בחינם, כאשר בנוסף אליו הלבנים סימנו צרפתי נוסף לפי דיווח מהיום (שלישי) ב’מארקה’.

מדובר בקשר המוכשר של מונאקו, אורליאן צ’ואומני, שלאחרונה גם החל לשחק בנבחרת צרפת ואף שותף בגמר ליגת האומות מול ספרד. הלבנים עוקבים אחריו כבר תקופה, כאשר אמנם הפוקוס בקיץ יהיה על אמבפה, אבל בזמן ששחקנים כמו מרסלו, גארת’ בייל ואיסקו אמורים לפנות את מקומם, הקבוצה מהבירה תרצה מאוד את שרותיו של הצרפתי בן ה-21.

צ’ואומני ערך את הבכורה שלו בנבחרת בספטמבר האחרון ומאז לא עצר, כאשר הוא גיבה היטב את נגולו קאנטה שחלה בקורונה. הוא החל את הקריירה שלו בבורדו, ומונאקו שילמה עבורו 18 מיליון אירו, כאשר שווי השוק שלו עומד כרגע על 35 מיליון אירו. עד כה העונה, הקשר שמסומן כמי שיכול להיות היורש של קאסמירו שותף ב-20 משחקים, 15 מהם עם מונאקו וחמישה בנבחרת.

כבר בגיל 17 הקשר ערך בכורה בליגה הצרפתית במדי בורדו, כאשר לפי ‘מארקה’ גם צ’לסי ויובנטוס עוקבות אחריו ועשויות לנסות לרכוש אותו. בספרד הוסיפו שלריאל לא יהיה קל לצרף אותו אבל שהיא תילחם עליו. החוזה שלו בקבוצה מהנסיכות מסתיים ביוני 2024, ואם הוא אכן יגיע אז המושבה הצרפתית בבלאנקוס שכוללת כבר את קארים בנזמה, אדוארדו קמאבינגה ופרלאן מנדי עשויה לגדול אפילו יותר.

גאבי ואורליאן צ'ואומני (רויטרס)גאבי ואורליאן צ'ואומני (רויטרס)