המחזור ה-6 בליגה הצרפתית נמשך הערב (שבת), ובמשחק המוקדם לאנס אירחה את סנט אטיין למפגש צמרת מרתק, ובסיומו ניצחה 0:2 לאחר משחק משוגע שכלל שתי הרחקות שהותירו את האורחת ב-9 שחקנים בלבד. המארחת רשמה ניצחון 4 ב-6 משחקים וטיפסה זמנית למקום השני בטבלה, וכעת היא בשוויון נקודות יחד עם המוליכה ראן.

כבר בדקה ה-14 סנט אטיין קיבלה את הכרטיס האדום הראשון. טימותי קולודזייצ’אק הורחק באדום ישיר לאחר עבירה ברחבה, וגאל קקוטה הוא זה שניצל את הזדמנות כדי להרשית מהנקודה הלבנה בדקה ה-15. לאחר ששתי הקבוצות נרגעו, האקשן המשיך במחצית השנייה.

שחקני לאנס חוגגים (רויטרס)שחקני לאנס חוגגים (רויטרס)

וואהבי קזרי הוותיק עלה כמחליף אצל סנט אטיין בפתיחת המחצית השנייה, וכעבור 18 דקות בלבד על המגרש הורחק גם הוא באדום ישיר, זאת לאחר שנכנס בברוטלית עם שתי רגליו ברגליו של הבלם ג’ונתן גראדיט. בדקה ה-82 טוני מאוריציו הרימה קרן נהדרת שנחתה בראשו של פלוריאן סוטוצ’ה, שנגח בצורה מדויקת פנימה וחתם את תוצאת המשחק.

וואהיב קזרי מקבל כרטיס אדום (רויטרס)וואהיב קזרי מקבל כרטיס אדום (רויטרס)

במשחק נוסף, ניס רשמה ניצחון שלישי העונה בשישה מחזורים עם 1:2 על נאנט, אשר מצידה ספגה הפסד שלישי לצד שתי תוצאות תיקו וניצחון אחד בודד. כבר בשלב מוקדם נאנט, שהייתה האורחת במשחק, נותרה בחיסרון מספרי עם הרחקתו של אנדריי ג’ירוטו בדקה השלישית. דאנטה סידר יתרון למארחת (27), אימראן לוזה הצליח לאזן בפנדל למרות החיסרון המספרי (45), אולם קפרן תוראם אוליאן החזיר את היתרון לניס (62) וקבע את תוצאת המשחק.