ליל היא ללא ספק הקבוצה המאכזבת העונה בליגה הצרפתית. האלופה מהעונה שעברה מתקשה להתקרב לצמרת, אך הערב (רביעי) היא חייכה בזכות 1:3 על לוריין שנמצאת עמוק בתחתית. לעומתה של ליל, שטרסבורג מפתיעה עם מקום בצמרת ורשמה הפעם 0:2 על קלרמון. במשחק נוסף, טרואה גברה 0:1 על מונפלייה.

ליל – לוריין 1:3

כאמור, הקבוצה המאכזבת הצליחה קצת להרגיע את השורות עם ניצחון שמסדר לה את המקום השמיני בטבלה, עדיין רחוק מהצמרת הגבוהה. מנגד, לוריין במקום ה-18 ונמצאת בדרך הבטוחה לירידה. איסאק ליעדג’י קבע יתרון מוקדם (10), עצמי של מוריץ ינץ הכפיל (19) וריינילדו מנדאבה השלים חצי ראשון נהדר (31) בדרך לניצחון. סמבו סומאנו רק צימק (93).

קלרמון – שטרסבורג 2:0

הפתעה מרעננת במיוחד האורחת. עם ניצחון שלישי ברציפות, היעא במקום הרביעי בטבלה ורחוקה רק ארבע נקודות מניס השנייה. לעומתה, קלרמון במקום ה-17 אך הרוויחה מההפסד המקביל של לוריין ועדיין לא נושרת מתחת לקו האדום. קווין גאמיירו (44) ועצמי של סדריק הונטונדג’י (77) קבעו את תוצאת המשחק.

מונפלייה – טרואה 1:0

שלוש נקודות שהן אוויר לנשימה עבור האורחת, שכעת התרחקה עד לכדי שלוש נקודות מהקו האדום ושבה לנצח אחרי ארבעה משחקים. מנגד, מונפלייה איבדה את המקום השמיני לליל. טאג'י סאבנייה הורחק אצל המארחת (63), שאבייר צ’אבלרין ניצל את היתרון המספרי עם שער הניצחון (74). 

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-22 באיטליה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה