האם אנחנו רואים סדקים ראשונים ביחסים בעידן ליאו מסי ופאריס סן ז’רמן? עוד מוקדם לדעת, אבל מה שבטוח, אמש (ראשון) בפארק דה פראנס, הפרעוש נראה לא מרוצה בכלל. פ.ס.ז’ אמנם ניצחה לבסוף 1:2 את ליון משער דרמטי של מאורו איקרדי בתוספת הזמן, אך עושה רושם שמה שיתפוס את מירב הכותרות בעולם הכדורגל בימים הקרובים תהיה תגובתו של הארגנטינאי למאוריסיו פוצ’טינו בעת שהוחלף.

מסי, שהרבה להחמיץ במהלך המשחק ועדיין לא כבש במדי פ.ס.ז’ במשחקו השני בהרכב בקבוצה, הבחין בקה ה-76 שמספרו, 30, מופיע על הלוח האלקטרוני. זו לא הייתה טעות. מאוריסיו פוצ’טינו החליט להוציא את הפרעוש, ככל הנראה על מנת לאפשר לו מנוחה והכניס במקומו את אשרף חכימי, כשתוצאה הייתה 1:1. מסי לא קיבל ברוח טובה את ההחלטה של המאמן ולא לחץ את ידו כשיצא. 

פוצ’טינו עצמו הסביר במסיבת העיתונאים את הסיבה להחלטה: “החלטתי להוציא את מסי כדי להגן עליו מפציעה כלשהי. יש לנו משחקים חשובים ואנחנו רוצים לשמור עליו. אלו החלטות שנעשות לטובת הקבוצה. כולם יודעים שיש לנו סגל מצוין של 35 שחקנים, אז צריכים לקבל החלטות גם לפני המשחק וגם תוך כדי המשחק”.

ניימאר, שכבש את שער השוויון הפריזאי בפנדל, אמר בסיום: “"לאט לאט אני משתפר. עלינו להשתפר, התנאים הגופניים שלנו, המשחק שלנו, הכל ישתפר לאט לאט. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ומהניצחון שהשגנו היום. כל הקבוצה השקיעה, אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להשתפר אבל אנחנו בדרך הנכונה”.

מאורו איקרדי חוגג (רויטרס)מאורו איקרדי חוגג (רויטרס)

מאורו איקרדי, כובש שער הניצחון אמר בסיום: “השער שלי? אני יודע שהוא נראה פשוט, אבל אתה חייב לדעת איפה לעמוד. לנצח בדקה האחרונה זה מאוד עוצמתי. שיחקנו מול יריבה חזקה ואנחנו יודעים שאנחנו צריכים להשתפר לקראת ההמשך”.

האם מסי הופך את פריז לפייבוריטית באלופות