חלון ההעברות של הקיץ לא מפסיק לייצר עניין והיום (רביעי) הוא סיפק עוד העברה מעניינת במיוחד כשג’רום בואטנג, שסיים חוזה בבאיירן מינכן, חתם לשנתיים בשורות ליון. בשל כך, הבלם הגרמני בן ה-32 יזכה לפגוש פעם נוספת את ליאו מסי, מי שאחראי לרגע המשפיל ביותר שחווה לאורך הקריירה עד כה.

בואטנג, לא ישכח לעולם את 6 במאי 2015, אז הגיע עם באיירן למשחק הראשון בחצי גמר ליגת האלופות מול ברצלונה בקאמפ נואו. במצב של 0:2 לקטלונים הבלם ניצב מול הפרעוש, ששעט לעבר השער ופשוט לא ספר אותו עם הטעיה בלתי נשכחת, שגרמה לו למעוד בצורה שלומיאלית ולראות מגובה הדשא את מספר 10 מקפיץ מעל מנואל נוייר בדרך ל-0:3. 

הבלם אמר לאחר החתימה: “הליגה הצרפתית היא אטרקטיבית מאוד. לא באתי לכאן כי מסי משחק בליגה הזו, היו לי חוויות טובות ורעות נגדו, זה נורמלי. מי יכול להגיד שהיו לו רק חוויות טובות נגדו?”.

מאז אותו הפסד, לאחריו בארסה המשיכה לגמר וגם זכתה בגביע, בואטנג הספיק לסגור חשבון עם הפרעוש ברבע הגמר של עונת 2019/2020, אז באיירן השפילה את מסי וחבריו עם 2:8, בדרך לזכייה משלה בגביע עם האוזניים הגדולות. כעת, כשהבלם מגיע לליגה הצרפתית אחרי 10 שנים בבוואריה ועם שני גביעי אלופות ברזומה, פרק חדש ביריבות בים השניים צפוי להיכתב.