חיי הכדורגלן הם בהחלט לא פשוטים. שעות רבות מחוץ לבית, ללא המשפחה. בימים אלו, המצב קצת התאזן ולשחקנים יש המון זמן לבלות בבית בעקבות התפרצות הקורונה, להיות עם בת הזוג והילדים, ולשמש כאבא במשרה מלאה. אחד השחקנים שעושה זאת הוא ססק פברגאס, שחקנה של מונאקו שמבלה את ימי הבידוד בצרפת עם משפחתו, ובראיון ל’מארקה’ שיתף כיצד מעביר את הזמן.

פברגאס פתח בשיתוף הסיבה מדוע אינו יוצא מהבית, וכיצד הצטייד כדי לשמור על כושר בתוך הבית ולא על המגרש: “אנחנו ‘נעולים’ בבית מרצון, יש לנו אחריות חברתית לא לתרום להתפשטות של הווירוס. אנחנו כמו כולם. בתחילת השבוע הלכנו לרכוש ציוד של חדרי כושר, ולאחר מכן קנינו אופני ספינינג ומכונות לתרגילי כוח”.

עוד הוסיף אקס ברצלונה: “אין דרך אחרת, אף אחד לא יודע כרגע כמה זמן זה ייקח עד שנשוב להתאמן כקבוצה. אני מנסה להתאמן לפחות שעה ביום, אולי קצת יותר. כמות האימונים שאפשר לעשות מצומצמת, ובמיוחד כשאי אפשר לרוץ”.

למרות המצב הבעייתי, פברגאס שומר על חיוך ומנסה להתרכז בדברים החיוביים שמשבר הקורונה “העניק” לו: “לפחות יש לי הזדמנות לעשות דברים שלא הייתי יכול לעשות במהלך כל הקריירה שלי. כל בוקר אני מתעורר ואוכל ארוחת בוקר עם הילדים שלי. אני אוכל איתם גם בערב ויכול להשכיב אותם לישון. זו פריבילגיה שחייב להנות ממנה, מכיוון שבחיים לא הייתה לי הזדמנות לבלות איתם כך”.

האופטימיות בזמן המשבר הקשה, והאופן בו הוא חייב לשמור על התזונה שלו, גם כשאנשי המקצוע במועדון רחוקים: “חייב להסתכל על הדברים הטובים, ואני בטוח שהמון אנשים פועלים באותה צורה. צריך לנצל את זה לטובתנו. אני חייב לדאוג לתזונה שלי, אנחנו חייבים לשלוח תמונה עם האוכל שלנו כדי להראות לתזונאים מה אנחנו אוכלים במהלך היום. כולם בשליטה, כמו שצריך להיות”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל