המחזור ה-37 בליגה האנגלית נפתח הערב (שבת) במשחק בו רק עבור קבוצה אחת היה מה להשיג והיא ברנלי, שעשתה את שלה עם 0:2 חשוב ויקר מול נוריץ’ שכבר ירדה לליגת המשנה מהמקום האחרון בטבלה.

נוריץ’ שאירחה את ההתמודדות כבר סיימה כאמור את דרכה בליגה ובעוד שני מחזורים תיפרד מהפרמייר ליג ותנסה לשוב בתום העונה הבאה. מנגד המצב שונה, כאשר ברנלי חווה עונה נפלאה ובזכות הניצחון היא בהחלט יכולה להמשיך ולחלום על המקום השישי המוביל לליגה האירופית אך המשימה שלה לא תהיה פשוטה ובעיקר לא תלויה בה. וולבס השישית נמצאת שתי נקודות מעליה ועם משחק חסר. ברנלי תקווה למעידה שלה וגם של טוטנהאם ושפילד יונייטד במחזורים שנותרו כדי להשיג את המטרה שתהיה לא פשוט מסנסציה.

יוסיפ דרמיץ' רואה את הכרטיס האדום (רויטרס)יוסיפ דרמיץ' רואה את הכרטיס האדום (רויטרס)

ועכשיו למשחק –  האורחת במשחק נהנתה משתי הרחקות של היריבה שנותרה בתשעה שחקנים כבר מהמחצית הראשונה. אמי בוונדיה (36) ויוסיפ דרמיץ’ (45) ביצעו פעולות פשוט חסרות אחריות שעלו להם בכרטיסים אדומים ישירים ומוצדקים. כריס ווד ניצל את המתנות רגע לפני הירידה להפסקה עם מספרת מקרוב אחרי בישול של יוהאן גודמונדסון (45+5). 

לנוריץ’ לא היו כוחות בחיסרון המספרי על מנת לחזור למשחק במחצית השנייה ובדקה ה-80 שוב חילקה מתנה – שער עצמי אומלל של בן גודפרי קבעה את השני של ברנלי ואת תוצאת המשחק. גם אם לא תגיע לאירופה, המנצחת יכולה להיות מעודדת מהעונה שמציגה וכן מרצף מרשים של 7 משחקי ליגה ללא הפסד.

שחקני ברנלי חוגגים עם כריס ווד (רויטרס)שחקני ברנלי חוגגים עם כריס ווד (רויטרס)
צפו בשערים הגדולים של אלופת ספרד הטרייה