עתידו של ראחים סטרלינג ממשיך להעסיק את התקשורת באירופה כאשר היום (שלישי) מדווח ב”ספורט” הקטלוני כי חלוץ נבחרת אנגליה ומנצ’סטר סיטי מעוניין לעבור כבר בחלון ההעברות של ינואר לברצלונה, אולם המכשול הכלכלי הוא כמובן הסוגיה המרכזית בנושא הזה. 

סטרליג משחק פחות תחת פפ גווארדיולה העונה וחלה ירידה במעמדו המקצועי. הוא כבר התבטא על כך וציין כי הוא מצפה להיות במקום שבו דקות המשחק שלו גדולות יותר, בין אם בסיטי עצמה או במקום אחר. על פי “ספורט”, הרצון שלו בחלון הקרוב יהיה לצאת מהפרמייר ליג ולנסות את מזלו בליגה גדולה אחרת. 

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-9 בספרד

העניין מברצלונה קורץ לשחקן והמועדון הקטלוני מעוניין גם הוא לראות את השידוך הזה יוצא אל הפועל. ברצלונה, כך מדווח, תבקש את השחקן בהשאלה עם אפשרות רכישה, כאשר הרבה תלוי בעתידו של אוסמן דמבלה ונושא אי חידוש החוזה של השחקן. אם לא יושג סיכום עד ינואר עם הצרפתי, המטרה תהיה למכור אותו כדי לקבל עליו סכום כלשהו ובמצב הזה, סטרלינג יהיה המטרה המרכזית. 

בנוגע לדמבלה, מדווח כי ברצלונה מאסה בהתנהלות שלו ושל סוכנו סביב הארכת החוזה שלו והציבה לו אולטימטום להשיב להצעה שהוגשה בפניו עד סוף חודש אוקטובר. במועדון סבורים כי התנהגותו של השחקן “חסרת כבוד אחרי שבילה חצי מהחוזה שלו מחוץ לכר הדשא עם פציעות מרובות”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל