בסיום העונה שעברה, כאשר ליברפול החזירה לעצמה את אליפות הפרמיירליג אחרי 30 שנה, ג’ון הנרי, הבעלים האמריקאי של המועדון ומי שעומד בראש קבוצת פנווי ספורטס גרופ, נחשב למושיע הגדול של האדומים לצד יורגן קלופ. פחות משנה לאחר מכן, ומעמדו של הנרי בקרב אוהדי האדומים גרוע מאי פעם.

עם העונה החלשה מקצועית וטענות על פעילות מועטה מדי בחלון ההעברות, האוהדים האנגלים עוד יכלו להסתדר, אבל מאז שהתברר מוקדם יותר השבוע שהנרי היה ממובילי המהלך לפתיחת הסופרליג, מהלך שקרס כזכור אחי כ-48 שעות, אוהדי ליברפול פתחו בקמפיין גדול ברשתות שקורא להדחת הבעלים.

במקרה, או שלא, ב’דיילי מירור’ מתפרסם היום כי עוד לפני שפורסם בפומבי נושא הסופרליג, קבוצת FSG קיבלה הצעה של לא פחות מ-3 מיליארד דולר מ”גורם במזרח התיכון”, שהיה מעוניין לרכוש את אלופת אנגליה היוצאת. למרות ההערכות שהבעלים הפסידו מעל 120 מיליון פאונד בעקבות מגפת הקורונה, ההצעה, כך על פי הדיווח, נדחתה על הסף.

על פי הדיווח, גורמי עסקים נוספים ממתינים בסבלנות להתפתחויות בליברפול בעקבות המשבר בין האוהדים להנהלה סביב נושא הסופרליג, כשעל פי ‘המירור’ מספר אנשי עסקים, בעיקר מאיזור המפרץ, יקוו שהבעלים הנוכחי של המועדון ישנה את דעתו וישתכנע למכור.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה