חלון ההעברות של החורף ברחבי אירופה מתקרב לסיומו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

חדשות רשמיות:

# נאפולי ופיורנטינה הודיעו על העברתו של המגן קווין מאלקווי בהשאלה לוויולה. אחרי שנתיים וחצי אצל התכולים, השחקן שחוזהו בקבוצה של גאטוסו מסתיים ב-2022 עבר לסגולים. השחקן בן ה-29 רשם שתי הופעות בלבד העונה בסרייה א’ ו-35 משחקים בכל המסגרות מאז שעבר מליל. הסיבה העיקרית להיעדרות הייתה פציעה שהשביתה אותו ל-8 חודשים.

# קנאן קודרו, בנו של מהו קודרו ששיחק במכבי ת”א וברצלונה, הצטרף רשמית לוויאדוליד עד סיום העונה

ספקולציות חמות:

# העיתונאי פבריציו רומנו מדווח על טרייד מסקרן שעשוי להתפתח בזמן הקרוב, כאשר אינטר ורומא שוקלות עסקת חליפין בין אלכסיס סאנצ’ס לאדין דז’קו. נכון לכרגע המו”מ לא מתקדם, אבל שני המועדונים נמצאים בקשר בנושא.

# רשימת המועמדים להחלפת זינדין זידאן בריאל מדריד ממשיכה לגדול בתקשורת הספרדית. בנוסף לשמו של ראול, צוינו גם גוטי, מסימיליאנו אלגרי, יואכים לב ואפילו יוליאן נגלסמן כשמות פוטנציאליים לעמוד על הקווים של הבלאנקוס במקומו של המאמן הצרפתי, שבקצב הזה לא ימשיך לעוד עונה בקבוצה מהבירה. 

יואכים לב (רויטרס)יואכים לב (רויטרס)

# באיטליה מדווחים שהמגעים בין יובנטוס לחוסם אוואר חודשו. הביאנקונרי מקווים להחתים את הקשר הכישרוני בן ה-22 של ליון שכבש 3 שערים ובישל 3 נוספים בליגה הצרפתית העונה ב-16 הופעות. הוא לא צפוי לעזוב בינואר בכל מקרה, אבל בקיץ אלופת הסרייה א’ תעשה מאמצים כדי להחתימו.  

חוסם אוואר (רויטרס)חוסם אוואר (רויטרס)

# אקס ברצלונה, קרלס פרס, שנמכר על ידי הקטלונים לרומא, עשוי לחזור לליגה הספרדית. שחקן ההתקפה בן ה-22 לא זוכה ליותר מדי דקות העונה אצל הזאבים, עם 762 דקות בלבד ב-16 משחקים, ועדיין לא הצליח לעשות את הפריצה לה קיווה. בארץ המגף משערים שחזרה ללה ליגה נמצאת על הפרק אך לא נקבו עדיין בשם של קבוצה אפשרית. 

קרלס פרס מדי ברצלונה (רויטרס)קרלס פרס מדי ברצלונה (רויטרס)

#  באנגליה מדווחים כי ווסט ברומיץ’ רוצה להחחזק ותשאיל כבר בחלון העברות הנוכחי את הקשר אוקאי יוקושלו מסלטה ויגו עם חובת רכישה בקיץ.

אוקאי יוקושלו עם הכדור (La Liga)אוקאי יוקושלו עם הכדור (La Liga)
מתכוננים למחזור ה-21 בליגת החלומות בספרד

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל