חלון ההעברות של חודש ינואר ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

העברות רשמיות:

# באייר לברקוזן הודיעה על החתמתו של בלם מנצ’סטר יונייטד ונבחרת הולנד, טימוטי פוסו-מנסה עד 2024. בשבועות האחרונים שמו של השחקן, שממעט לקבל דקות אצל השדים האדומים, נקשר גם לאייאקס, אך בסופו של דבר לברקוזן של פטר בוס הקדימה אותה.

# מוסא דמבלה הצטרף באופן רשמי לאתטליקו מדריד בהשאלה מליון עם אופציית רכישה, איסלם סלימאני עבר מלסטר לקבוצה הצרפתית. 

ספקולציות חמות: 

# בברצלונה מנסים לגבש תוכנית לגבי השחקן שיחליף את ג’ורדי אלבה כמגן שמאלי, ולא בונים על ג’וניור פירפו שעשוי להימכר בסיום העונה ואולי אפילו בחורף. בקטלוניה עלו שני שמות – חוסה גאיה, קפטן ולנסיה בן ה-25 שמגלה יכולת מצוינת, ואלפונסו פדראסה מוויאריאל, שרשם שלושה בישולים העונה. גם שמם של אנחלינו ומיראנדה המושאל לבטיס עלה.  

חוסה גאיה מכשיל את אנטואן גריזמן (La Liga)חוסה גאיה מכשיל את אנטואן גריזמן (La Liga)

# ארסנל פתחה בשיחות למשא ומתן עם נציגי פאריס סן-ז’רמן בנוגע לקשר יוליאן דרקסלר. הגרמני בן ה-27 מקבל מעט דקות בשורות האלופה, ונראה כי יוכל לעזור לתותחנים שמתקשים להבקיע העונה.

ייוליאן דראקסלר. בדרך לארסנל? (רויטרס)ייוליאן דראקסלר. בדרך לארסנל? (רויטרס)

# שמו של קאלידו קוליבאלי קושר לא מעט עם קבוצות בכירות מהפרמייר ליג כמו ליברפול, מנ’צסטר יונייטד ומנ’צסטר סיטי. אך מי שתרצה לרכוש את הבלם מנאפולי תצטרך להכניס את היד עמוק לכיס ולשלם לא פחות מ-100 מיליון אירו, כך הודיע יו”ר הקבוצה.

קאלידו קוליבאלי. לא פחות מ-100 מיליון אירו (רויטרס)קאלידו קוליבאלי. לא פחות מ-100 מיליון אירו (רויטרס)

# פרננדיניו שוקל את המשך דרכו במנצ’סטר סיטי. לפי ‘טלגרף’, לא מן הנמנע שיאריך את חוזהו בקבוצה עד סיום העונה, אבל הכול תלוי מאוד בהצעות שהקשר בן ה-35 עשוי לקבל מקבוצות ממדינתו ברזיל. 

פרננדיניו חוגג (רויטרס)פרננדיניו חוגג (רויטרס)

# צ’לסי כבר גיששה בעבר לגבי דקלאן רייס מווסטהאם, מי שגם מתעניינת בקשר הצעיר היא מנצ’סטר יונייטד כשתג המחיר יעמוד על כ-85 מיליון אירו.

דקלאן רייס (רויטרס)דקלאן רייס (רויטרס)

# מילאן קרובה לסיכום תנאיו של סוואליהו מייטה מטורינו. הקשר הצרפתי בן ה-26 עשוי לעבור בהשאלה לרוסונרי עם אופציית רכישה של 8 מיליון אירו.

סוואליהו מייטה (רויטרס)סוואליהו מייטה (רויטרס)
הוויכוח בין לואיס סוארס ללופטגי