רק לפני מספר שבועות טענו כלי התקשורת בברצלונה כי המאמן רונאלד קומאן קיבל מהנהלת ברצלונה מנדט מוחלט לעשות מה שהוא מוצא לנכון עם סגל השחקנים ועם החתמת שחקנים חדשים, אך כבר עתה מתחילים לצוץ דיווחים על מחלוקות בין ההולנדי לבין הנהלת המועדון. הנושא הוא סביב צירוף קשר חדש למרכז המגרש. המאמן רוצה את ג’ורג’יניו ויינאלדום שהוא מכיר היטב מהנבחרת והגעתו מליברפול צפויה לעלות כ-18 מיליון אירו. אולם, בהנהלה רוצים להחזיר את שחקן הבית טיאגו אלקנטרה שלא צפוי להמשיך בבאיירן מינכן. 

על פי הדיווחים היום (שני) ההנהלה לוחצת על קומאן ומנסה לשכנע אותו לשנות את דעתו. הקטאלונים רוצים לראות את טיאגו חוזר לקאמפ נואו ומרכיב את הקישור לצד פרנקי דה יונג. אלקנטרה בן ה-29 הוגדר בעבר כיורש של צ’אבי, אך סבל מלא מעט פציעות במהלך הקריירה שלו. יחד עם זאת, בעונה האחרונה ביצע קפיצת מדרגה משמעותית מאוד והוא נראה כמי שהגיע לשנות השיא של הקריירה שלו, מה שהופך את העיתוי בהבאתו לנכון מבחינת הקטאלונים, אך הם יצטרכו לגרום למאמן לשנות את דעתו. 

במקביל, הסאגה המעיקה סביב לאוטרו מרטינס לא ירדה מסדר היום. לפי דיווחים חדשים, ברצלונה לא ויתרה על החלוץ הארגנטינאי של אינטר ובימים הקרובים מעריכים כי תהיה פגישה משמעותית בנושא. סוכניו של השחקן יגיעו למילאנו על מנת להיפגש עם הנהלת הנראזורי כאשר הם מנסים לדחוף לעבר עזיבתו. ברצלונה פספסה את המועד בו היא יכולה להפעיל את סעיף השחרור של השחקן, שבאמצע יולי עמד על 111 מיליון אירו, אולם כעת, אין למעשה סעיף שחרור פעיל בחוזהו של הארגנטינאי בן ה-23. יחד עם זאת, ישנם דיווחים בימים האחרונים על קשיים כלכליים באינטר וקושי בהזרמת תקציב רכש בעקבות משבר הקורונה בסין, כך שייתכן שמכירתו של השחקן יכולה להיות על הפרק מבחינת הנראזורי. 

“אני נשאר״, הראיון המלא עם מסי (מתורגם)

ההצעה העדכנית של ברצלונה עומדת על 65 מיליון אירו והעברה של שחקן בתמורה. עדיין לא ידוע על איזה שחקן מדובר, אך המבחר בכל הנוגע לשחקנים שבארסה רוצה לנקות מהסגל שלה הוא גדול מאוד. אינטר מצידה מבקשת 85 מיליון אירו עבור לאוטרו שכבש בעונה שעברה 21 שערים בכל המסגרות. ברקע כל השיחות האלה צריך לציין כי ממפיס דפאיי עדיין על הפרק, אך כפי שחשפו אמש אנשי ליון, יש לברצלונה תחרות על השחקן כאשר רומא האיטלקית מעוניינת לרכוש אותו גם כן. הקטאלונים יצטרכו לחתוך את ענייני לאוטרו באופן סופי בימים הקרובים כדי לא להישאר קירחים מכאן ומכאן.