בצל סאגת ליאו מסי, עושה רושם שברצלונה ממשיכה לעבוד על חיזוק לקראת עונת 2020/21 כאשר דיווח בתקשורת ההולנדית טוען שממפיס דפאיי וג’ורג’יניו ויינאלדום הביעו נכונות להצטרף לרונלד קומאן ולבנות מושבה הולנדית בקמאפ נואו, אם כי הקטאלונים יצטרכו קודם כל להגיע להבנות עם ליון וליברפול בהתאמה על מנת לצרף את השניים לפרויקט שבונה קומאן בברצלונה. 

בתוך כך, קרוב לעשרה חודשים עברו מאז משחקו האחרון של אוסמן דמבלה במדי ברצלונה, כאשר כעת, שחקן הכנף הצרפתי, שהגיע בקיץ 2017 מבורוסיה דורטמונד תמורת 105 מיליון אירו, בנוסף למענקים נוספים שיכולים להגיע עד 40 מיליון אירו נוספים, נחוש לממש את הפוטנציאל שלו בבארסה תחת המאמן החדש, רונלד קומאן. 

ג'ורג'יניו ויינאלדום (רויטרס)ג'ורג'יניו ויינאלדום (רויטרס)

דמבלה, שסבל בעונה שעברה מקרע בשריר הירך האחורי ומאוחר יותר אף נאלץ לעבור ניתוח, חזר לאימונים ושואב מוטיבציה ממינויו של ההולנדי הוותיק לתפקיד המאמן, שכן קומאן ידוע כמאמן שנוהג לשחק עם שחקני כנף מהירים, בדומה לדמבלה עצמו, שמקווה להתחיל לפרוע שטרות ולממש את הפוטנציאל שלו בעונתו הרביעית בבארסה. 

אוסמן דמבלה (La Liga)אוסמן דמבלה (La Liga)

אגב, הצוות החדש של קומאן בברצלונה כולל גם מומחה לעבודה על כוח וחיזוק השרירים וכמו כן, גם מניעת פציעות דוגמת הפציעות שדמבלה עבר עד כה בקריירה. במסגרת העבודה לחיזוק גופו ושריריו של הצרפתי הצעיר, דמבלה עובד בצורה אינטנסיבית בהתאם לתוכנית האימון שנבנתה עבורו.

רונאלד קומאן (רויטרס)רונאלד קומאן (רויטרס)

בנוסף, מי שחזר לאימוני ברצלונה אחרי עונת השאלה בבאיירן מינכן, עמה זכה בליגת האלופות, הוא הקשר ההתקפי הברזילאי בן ה-28, פיליפה קוטיניו, שצולם באימון הקטאלונים. כזכור, לפני פחות מחודש קוטיניו היה שותף ל-2:8 המשפיל של הבווארים על ברצלונה ואף עלה כמחליף וכבש צמד מול הקבוצה לה הוא שייך ואליה חזר כעת.